8 ARALIK 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 8 ARALIK 2016 Perşembe günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

Size önemli bir sır vereceğim dostlar… Buradan emin olun hepsi bizleri izliyor, takip ediyor. HEPSİ Derken yetkililerden bahsediyorum. Bu site neden saldırı alıyor sordunuz mu kendinize ? Sormadınız. Çünkü; Saldırılardan korunması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Maddi yönden bir çekinme söz konusu bile değildir. Sizlerden bir ücret talebinde de bulunmuyoruz ve bulunmayacağımızı da belirtiyoruz. Bizler var olduğumuz sürece bu site yayın hayatına devam edecek. Ama çekemeyenler, sivri dilimizden nasiplerini de almadan geçemeyecekler. ELEŞTRİ, güzel birşeydir. İnsanın eksiklerini veya artılarını dile getirmeye yarar… Buradan yeri gelecek tepkileri göstereceğiz. Yeri gelecek yapılan yarışlar için teşekkür etmesini bileceğiz. Ne demiştik geçenlerde YARIŞSEVER = AT YARIŞI… Bunu anlayan zaten diyor ki he burada iki dakika soluklanalım, güzel bir şeye değiniliyor. Ama anlamayan sayfayı kapatıp arkasına bile bakmadan gidiyor veya buraya düşülen notları okumadan hemen aşağıya harala gürele şablona koşuyor… ŞABLON falan ikinci planda dostlar. Burada önemli olan YARIŞSEVER gerçekten isteklerini dile getirebiliyor mu? Böyle bir platform var mı? Var işte sunduk herşey elinizin altında, ücretsiz bir şekilde. İster yorum yapın ister tahmin sunun.. Ama yeri geldiği zaman ASLA AMA ASLA LAFINIZI ESİRGEMEYİN. Burada lafınızı esirgemeyin derken fazla da sınırları aşıp, kişiyi veya kurumu aşağılayıcı şekilde konuşmalar yazmayınız, zaten böyle birşeye bizler de müsade etmeyerek o yorumları direk siliyoruz. Burada asıl amaç bizlerin FAKTÖR olduğunu unutmamalarını hatırlatmaktır. Yarış içerisinde neler dönüyor, hangi jokey hangi jokeye veya aprantiye kıyak geçiyor bunlara engel olmak gerekir. Bizler değil, onlar olacaklar. PEKİ NASIL? Biz buradan yazdığımız her yazının ilgili kurum ve kişiler tarafından izlendiğini, takip edildiğini biliyoruz. Tepkilerin dile gelmesi sonucu, onlarda yarışseverin nabzının nasıl attığını anlamaya çalışmak için buralarda gezerler, okurlar. O yüzden burası sadece tahmin sitesi olarak değil, bir YARIŞ PLATFORMU olarak genel değerlendirmelere açık bir sitedir. Biz ne demiştik. HER DAİM YARIŞSEVERİN YANINDAYIZ. NEDEN? Çünkü; Bu oyunu oyun yapan BİZLERİZ. Gerisi HİKAYE… Açık ve net bir şekilde anlaşılır olarak yazdığımı düşünüyor, sizlere URFA'da BAŞARILAR DİLİYORUM.

8 ARALIK Perşembe gecesi izleyeceğimiz URFA at yarışı programı 7 koşu ile ekranlara gelecektir. 8 ARALIK 2016 (08.12.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile URFA'da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 6 – GOBAK OĞLUYAM ve 1 – PALA TUMBUL ikilisi yeterli görünüyor.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışında ise; 4 – POYRAZ BU ve 11 – ÖKSÜZ KIZ küçük kuponlarda öncelikli olarak bulunması gereken isimlerdir. Rakip arayanlar ise; 3 – DUMRUL ve 7 – UÇANASLAN'ı kuponlarına ekleyebilirler. 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1 – AKYOL (2 ile eküri) , 9 – FIRST IS FIRST , 8 – POLDİ ve 6 – BAŞARILAR (7 ile eküri) ayrımsız yazıp, rahat bir yarış seyretmek gerekir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 5 – DALLICALI kilosu ağır olsa da yine benim ilk banko olarak tuttuğum isim olup sizlere önerimdir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek HANDİKAP-14 yarışında; 3 – POTOMYA , 9 – PİYONA ve 12 – BAYRAMOĞLU öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. 11 – GELEG SIPAS ise sürpriz için değerlendirmek isteyenlere önerimdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN yarışında ise; 7 – SUN OF RACING , 2 – BARBEL ve startta oyalanmadan çıkar ise 5 – FIRST CHANCE birinciliğin en güçlü adaylarıdır. Koşudaki sürpriz isim ise; 4 – BROTHER GROWS (12 ile eküri) olabilir diye düşünüyorum.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-13 koşusunda ile URFA'da günün son startı verilecektir. 10 – RESSAMOĞLU günün bir diğer banko safkanı olarak önerimizdir.

8 ARALIK 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 11 // 3 – 7 
  2. AYAK: 1 – 9 – 8 – 6
  3. AYAK: 5 – DALLICALI (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 9 – 12 // 11
  5. AYAK: 7 – 2 – 5 // 4
  6. AYAK: 10 – RESSAMOĞLU (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.