8 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

8 ARALIK 2016 Perşembe günü İZMİR Şirinyer Hipodromunda gerçekleştirilecek olan 7 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 8 ARALIK 2016 (08.12.2016) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 6 – LADY HATUN (1 ile eküri) ve 7 – ÖZPEMBE (8 ile eküri) ikiliyi rakiplerinden ayrı olarak tutuyorum ve kazanmalarını bekliyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ALTILI GANYAN'ın ilk ayağını oluşturmaktadır. 8 – MEHMET ABİ ve 2 – AUBERON birinciliğin en güçlü adayları olup, küçük kuponlarda ayrımsız değerlendirilmelidir. Rakip olarak; 5 – AGRONOMIST ve 7 – BÜYÜK BABA'yı gözardı etmeyelim derim. Sürpriz için ise; 3 – NO MORE ONE , 1 – POWER OF KAYHAN ve 12 – TORUNUM MİRA rakiplerinin eksik koşması halinde söz sahibi olabilecek diğer safkanlardır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadelesi ile İZMİR'de BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 6 – GÖKALTAY'ı günün ilk banko safkanı olarak önermek istiyorum. 

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… Bu koşu ile bir diğer MAIDEN mücadele ekranlara gelecektir. 8 – TERSLALE ve 6 – KRİSTAL kazanmaya en yakın ikili olup rakipleri; 5 – KOPÇA , 3 – ERVA SULTAN ve 7 – SERSERİKIZ'ı yazarak sürpriz mi gelecek favori mi gelecek günün ganyanı olarak izleyip görebiliriz.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-5 yarış ise; 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Kendisine uygun bir grup bulan 6 – TEREX günün bir diğer banko safkanı olarak kuponlarda bulunabilir. Son yarışında GAZELLE EYES'ın arkasında kalarak ikinci olmuştu. Bu defa kendisine dişli bir rakip göremediğim için tek düşünüyorum. Yine de sizlerin gözüne takılan veya takibinizde olan atlar var ise kuponlarınıza eklemenizi tavsiye ederim.

6. KOŞU​2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta ise; 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesini seyredeceğiz. 7 – SEROTONİN sevdiği pistte, mesafenin uzamasıyla koşuda birinciliğin en güçlü adayı olarak gördüğüm safkandır. Eksik koşması durumunda en ciddi rakibi olabileceğini düşündüğüm 3 – BORNEO yarışı lehine çevirebilir. Birde burada koşuya en yüksek handikap puanı ile katılan 5 – RUMBA'nın gözlerden uzak tutulmaması gerektiğini belirtmek isterim.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların 1600 mt.'lik kum pistte verecekleri HANDİKAP-17 mücadelesi ile İZMİR'de günün kapanış koşusu için start verilecektir. 8 – TAMERLANO kazandığı yarışlar sonrası tek olmayı haketmiyor değil… Binicisi ile son yarışlarında uyum sağladığı için yine kazanmaya en yakın safkan olarak TAMERLANO günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir. Bu atın gelmemesi halinde ise bütün hepsinin geliri olduğunu sadece belirtmek isterim. 

İZMİR'de yapılacak olan at yarışı programında ÜÇ BANKO safkanı sizler için çıkardım. İçlerinden hangisi kafanıza yatar ise onu değerlendirmek hakkınız. Geri kalan yerleri de tuttuğunuz safkanlar ile doldurup güzel kurgular çıkarmanız dileğiyle… Nasipte varsa zaten koşa koşa gelir, yoksa ne kadar uğraşırsan uğraş gelmez.

8 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 2 // 5 – 7 // 3 – 1 – 12
  2. AYAK: 6 – GÖKALTAY (BANKO)
  3. AYAK: 8 – 6 // 5 – 3 – 7
  4. AYAK: 6 – TEREX (BANKO)
  5. AYAK: 7 – SEROTONİN // 3 // 5
  6. AYAK: 8 – TAMERLANO (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.