Loading...

8 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

8 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 8 Aralık 2015 Salı günü At Yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır.7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 1. Koşu saat: 12:45, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayalım… Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan ve yedili please ayağı için önerim 3 – DİDİMOĞLU’dur. Daha önce koşup bu pist ve mesafede 1.23’lük derece yapan DİDİMOĞLU yarın please ayağı uygundur. Sizler isterseniz yanına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) :  2 – ÇAĞDAŞHANIM , 7 – KAZAN GÜLÜ , 9 – NAZİKAYA (4 – 5 ile ekürü) , 8 – KEDERSİZ BAYSÖZ altılının ilk ayağına yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 2 – LEATHER BAG , geçende günün bankosu vermiştim yanlış hatırlamıyorsam ama mesafe uzun gelmişti. Yarın bu mesafede UZAK ARA Kazanacağına inanıyorum… Günün bankosu olarak tekrar öneriyorum.

4. KOŞU: 4 YAŞLI ARAPLAR ŞARTLI-4 her zaman ki gibi HEPSİ diyerek geçelim… Bu Şartlı-4’lerden ben hep çekinmişimdir.

5. KOŞU: Sıralamam; 1 – AKÇAKÖY GÜZELİ (4 ile ekürü) , 2 – DİLBAĞI , 6 – KIVIRCIK SALATA , 8 – TURBONAZ bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: Son yarışını SERVETKAYA’nın burnunun dibinde bitiren 5 – ÖZ KORKMAZ mesafenin birazcık daha uzamasını lehine çevirebilir. Burada ilk at olarak yazılması gereken bir safkandır. 5 – ÖZKORKMAZ (4 – KÖKMENİNOĞLU ile ekürü’dür.) Daha sonra 6 – SERVETKAYA ve 1 – DALLICALI ciddi rakipler olarak görülüyor. Süprizi 3 – ÇELİKKOL yapabilir. Ama rakiplerinin hatası olursa tabiki son bir ihtimal o da…

7. KOŞU: 2000 mt. mesafe… ERKEK SAFKANLARI YAZDIM ve geçtim… 4 – MAGIKO , 7 – SIGHT SEER , 9 – WOLF KHAN , 10 – EASTERN PROMISE , 11 – PASANDA WIND.

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
cihat paksoy

ELİNİZE SAĞLIK BOL ŞANSLAR