Loading...

8 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

8 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 8 Aralık 2015 Salı günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu ile saat:18:00’da başlıyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 2. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ayağında; 5 – KARTACALI ve 4 – COM LIDER (bir önceki yarışında 61 kg idi şimdi 56.5 kg dikkat edilmesi lazım) arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – DIBLANZADE , 2 – DOCTOR PRETI , 6 – STOOTSKRAPER , 7 – AWFUL SCORE.

3. KOŞU: Bir önceki koşusuna yamakla katılıp birinci gelmeyi başaran 6 – SARIBİRGÜL yarın sanırım AHMET ÇELİK ile günün bankosu olacaktır. Yamağın getirdiği atı da getirmezse ayıp olur birazcık.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşudaki sıralamam; 2 – ALISA , 4 – LOVELY MAYA , 3 – BLACK WEASEL , 5 – PEARL KHAN yeterli olacaktır.

5. KOŞU: 4 – SAADIN ZAFERİ , AKIN Rica ediyorum hazır atları getir artık… Gerçekten bu atın yanına rakip vermek istemiyorum ama işin içine sen girince YARIŞSEVERLERİ mağdur ediyorsun. Normal şartlar da bu atı geçemezler lakin ben yine de güvenemiyorum maalesef jokeyden dolayı yanına rakip vereceğim. Dileyen SAADIN ZAFERİ tek deneyebilirler. 1 – FENERLİCAN (11 ile ekürü) , 7 – BAŞPEHLİVAN , 8 – BEŞİRYILDIZ (3 ile ekürü). Buranın tatlı süprizini 9 – KEYİF yapabilir. (Bu keyif bir gün gelecek ama ne zaman keyfi olacak gelmeye bakalım sürekli takip ediyorum.)

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler MAIDEN bir koşu daha; 1 – BLOVED , 2 – CABİRE , 6 – LA NOUBA , 9 – PAMUK ŞEKER yeterli olacaktır kanısındayım.

7. KOŞU: 4 – BABA KERMİT bir diğer banko olarak önereceğim isimdir. Biraz riskli bir tek ama güvendim. Rakip ararsanız kendi tuttuğunuz atlardan yazınız…

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
Cagdas

2.ayak Sarıbirgül 4 degil 6 numata yanlıslık olmasın