8 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 8 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

PAZARTESİ günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gündüz programına ev sahipliği yapacaktır. 8 AĞUSTOS 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile KOCAELİ'de  1. Üçlü Ganyan oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – KRASNODAR ve 10 – SAM SULTAN öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın ikilidir. Rakip ararsanız; 3 – HERR ATAKAN ve 7 – SAMİHAN önerebileceğim safkanlardır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili Ganyanın başlangıç ayağında; 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2 – TOKATÇI ve 3 – HANDI GIRL ikilisi ayrımsız olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 7 – ROYAL SET ve 2 – CALIFORNIA DREAM kazanmasını beklediğim safkanlar olup, 8 – RÜZGAR GOLD ve 1 – BANGKOK ciddi rakip olabilecek isimlerdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların KV-6 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu gerçekleştirilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek bu koşuda; 5 – ONURLUCAN ve 10 – BÜRKAN öncelikli olarak kuponlara yazılmasını önereceğim safkanlardır. Rakip yazmak isterseniz; 4 – FENERLİCAN , 2 – YOLDAŞ ve 9 – SAVAŞ ATI geniş kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Biraz riskli olacak ama 1 – ANDARKAN burada kazanmasını beklediğim safkandır. Günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir. Dilerseniz yanına tuttuğunuz safkanları yazabilirsiniz.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile 2. Üçlü Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 7 – ESENLİ hafifleyen kilosu ile rakiplerini geçmeye daha müsait konumdadır. Eksik koşu sergilemesi halinde ise; 2 – KIZIM İDİL ciddi rakip olacaktır. Sonraki şanslı safkanlar ise; 3 – PEXUSS ve 4 – YEDİİKLİM geniş kuponlara yazılabilir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-2 mücadelesi ile KOCAELİ'de tabela ayağını izleyeceğiz. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – KIRMIZKAYA henüz MAIDEN'dan çıkmamış olsa da son koşularında bu pistte başarılı yarışlar sergilemiş bir isimdir. Formundaki geliştirmeleri hesaba katarsak burada rakiplerini geride bırakabilir. Geniş kuponlar; 5 – ÇETİNBABA , 2 – BABAESKİ ve 3 – SAYGIDEĞER yer vermelidir.

8. KOŞU: Günün son yarışı yine son MAIDEN mücadele ile ekranlara gelecektir. 4 – KING BURAK burada günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir. 

8 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 7 – 2 // 8 – 1

2.AYAK: 5 – 10 // 4 – 2 – 9

3.AYAK: 1 – ANDARKAN (BANKO)

4.AYAK: 7 – ESENLİ // 2 // 3 – 4

5.AYAK: 6 – KIRMIZKAYA // 5 – 2 – 3

6.AYAK: 4 – KING BURAK (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.