8 AĞUSTOS 2016 – ADANA ALTILISI

8 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 9 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir. BİRİNCİ ALTILI ve İKİNCİ ALTILI programlarına ev sahipliği yapacak olan ADANA YEŞİLOBA HİPODROMUNDA; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 17:15'de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30'da başlarkenİKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 4. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Günün ikinci yarış programı olan ADANA'da kalabalık bir program bizleri bekliyor. Burada belirttiğimiz banko safkanların veya şablonda sunduğumuz sıralamaların yanı sıra sizlerde kendi tuttuğunuz safkanlara kuponlarınızda yer vermenizi öneririm. Adana'da gerçekten banko vermekte sıkıntı yaşıyoruz. Çünkü ters safkanların geldiği bu pistte tahmincilerin de işi zor. Neyi önersek bakıyoruz olmadık bir yerden safkan çıkıp geliyor. O yüzden bizim şablonları değerlendirirken lütfen kendi tuttuğunuz isimlere öncelik veriniz, kuponlara yazınız… Bir yerlerde tek atmak gerekiyor haklısınız. Ama bizler ADANA'da sadece bir veya en fazla iki bankoyu sizlere sunabiliyoruz. Gelmediği taktirde lütfen yorumlara aşağılayıcı yazılar yazmayınız. Burası bir gelir kapısı değildir. Burası ücretsiz tahminlerin yayınlandığı bir sitedir. Sizlere yardımcı olabilmek adına her gün uğraşıp tahmin paylaşıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 8 AĞUSTOS Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile Adana'da BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 7 – ARAP EDA , 15 – ZEYNOABLA , 13 – HAYALET SÜVARİ ve 6 – ALKANATLIM ayrımsız olarak kuponlarda bulunması gereken safkanlardır. 

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 3 – KAZİMBABA , 6 -KARA MAHMUT , 2 – KÜÇÜK MATRA ve 5 – FORT LAUDERDALE arasında bir yarış olacağını düşünüyorum. Birbirlerine her koşuda üstünlük sağlayabilecek güçteki bu safkanları birlikte değerlendirmekte fayda var…

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adana'da Yedili Ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-2 mücadelesinde; 4 – MARAKUJA yarışı kazanmaya daha yakın isimdir. En ciddi rakibi ise son yarışında uzak ara MAIDEN'a veda eden 1 – MY NERİS olacaktır. 

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)Günün İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunuda yine 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile başlayacaktır. 5 – SANCAKOĞLU , 2 – FIRAT AĞA , 6 – KAMANİÇE ve 3 – JUNYIR SANCAK yeterli olacaktır.

5. KOŞU: ADANA'da BEŞLİ GANYAN oyunun başlangıç ayağında 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesini izleyeceğiz. 2000 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Uygun gruba düşen 1 – BALIKLIOVALI günün ilk bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. Yine uzun mesafeli olan bu koşuda; 2 – HECTOR , 3 – CAPE FREE ve 1 – MASCHERANO öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. 6 – HOPE DIAMOND sürprizcilerin değerlendirmesi gereken bir isimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6- ICE FOUNTAIN ve 9 – GOLD CHANCE ikilisi yeterli olacaktır.

8. KOŞU: Günün son MAIDEN mücadelesi ile ALTILI GANYAN'ın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 14 – SOYLU TURBO ve 4 – TEKBABA koşudaki ön plana çıkan safkanlardır. 

9. KOŞU: Adana'da günün son ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 15 – KIŞGÜLÜ bu defa rakiplerini geride bırakabilir dikkat… Bu safkanı banko olarak yazmayanlar ise; 4 – DİLŞEKER , 13 – YILDIZGÜZELİ ve 6 – BEYAZ ÖRTÜ (3 ile eküri) kuponlarına yazmalıdırlar. 2 – AZAT KUŞU sürpriz için değerlendirilebilecek safkandır.

8 AĞUSTOS 2016 – BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 7 – 15 – 13 – 6
 2. AYAK: 3 – 6 – 2 – 5
 3. AYAK: 4 – MARAKUJA // 1
 4. AYAK: 5 – 2 – 6 – 3
 5. AYAK: 1 – BALIKLIOVALI (BANKO)
 6. AYAK: 2 – 3 – 1 // 6

8 AĞUSTOS 2016 – İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 5 – 2 – 6 – 3
 2. AYAK: 1 – BALIKLIOVALI (BANKO)
 3. AYAK: 2 – 3 – 1 // 6
 4. AYAK: 6 – 9
 5. AYAK: 14 – 4
 6. AYAK: 15 – KIŞGÜLÜ // 4 – 13 – 6 // 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.