7 Temmuz 2020 Salı günü başkent Ankara‘dan herkese merhabalar. 10 koşuluk yarış programında bugün çift altılı ganyan heyecanı olacak.

Birinci altılı ganyan 1. koşu ile birlikte saat 13:30’da ekranlara gelecek.

İkinci altılı ganyan 5. koşu ile birlikte saat 15:30’da başlayacak.

1.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Başkent Ankara’da birinci altılı ganyanın başlangıç ayağında (5)OSCURO ilk safkanım. (3)VLASYELIN ve (4)MUŞŞİ ciddi rakipleri olur. (8)MOON FIGHTER ve (1)BLACK GRAPE sıralamamı belirleyen diğer safkanlardır.

2. KOŞU

Her geçen gün daha iyi konuma geldiği gözlemlenen (7)PEEKABOO Kocakaya eşliğinde kazanmaya çok yakın bir isimdir. (10)DONA VINKA güzel bir orjini var. Hakkını vermesi lazım. Bir süre daha kollamaya devam edeceğim rakibi olarak ekliyorum. Bir de (9)ŞAHİN HAN gözüme çarptı bunu da kollamak lazım.

3.KOŞU

Uzun mesafe denildiği zaman başta gelen isimlerden (1)HÜRADAM‘ın son çim startını ölçü almıyorum. Bugün tekrar kuma dönüyor. 2200 kum pistte koşacak. KAFADAR belki kendisine rakip olabilir ama kupon bedelini iki katına çıkarmak istemiyorum. Akın Sözen idaresinde (1)HÜRADAM geçilmez.

4.KOŞU

Güzel bir yarış. Kaliteli isimler var. (2)BLACK CHINESE ilk safkanım. Rakibi (3)ALTINBAŞAK olur. Eksik koşarlarsa eğer Kocakaya eşliğinde (1)MY PERFECTION devreye girer.

5.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

(5)CÖMERTOĞLU sonunda kazandı ve formda görünüyor. Bugün de ilk sırada kollanmalıdır. Rakibi olarak çim startlarını beğendiğim isimlerden (1)ARSLAN DİKENİ isimli kısrağı görüyorum. Yüksek sikletine rağmen iş yapabilir. (7)KALFALAR BEYİ ise yanlarına eklemek istediğim son isimdir.

6.KOŞU

(2)ROYAL CHICK ve (1)TEMPERANCE arasında geçmesini beklediğim bir mücadele. Arasına rağmen (5)NAVONA rakiplerinin eksik koşmasını değerlendirebilir. (4)POETIC CHARM ilave etmek istediğim son isimdir.

7.KOŞU

(4)İDEALİST (6)ÖZYEL ve (7)STARBİR eksiksiz kollanması gerektiğini düşündüğüm safkanlardır. (1)AKERNEJAT ve (3)GÖLGEYELE rakiplerinin eksik koşmasını değerlendirir. (2)DÖVER çok formsuz olsa da yeri olanlar için gelirse sürpriz olabileceğine inandığım bir safkan.

8.KOŞU

Uzun mesafe koşuları fena olmayan, bugün 50 kilo gibi bomboş kiloda 2000 kum piste çıkacak, eküri avanyajıyla (9)FIRTINA ELMAN ve ekürisi HIZLI KURUŞ ilk sırada gördüğüm isimdir. Sürpriz olarak verebilirim. Kısada iyi koşan uzunda da kabul edilebilir performansı olan (3)GÜVENAĞA‘yı yanlarına ilave etmek istiyorum. (1)SABIR BEY ve çok düzensiz koşuları olsa da gelirse şaşırmayacağım isimlerden Ayabakan tayı (8)MARDİNLİ sürpriz safkandır. Son olarak da (5)TAŞERON‘u ilave etmek istiyorum.

9.KOŞU 

(8)STOPPER beklentilerin olduğu bir safkan. Orjiniyle de fark yaratıyor. Ama bir türlü istenilen performansı gösteremedi. Daha önce birlikte galopta yaptığı Özcan Yıldırım idaresinde bugün tekrar denenecek ben de ilk sırada kolluyorum. Ancak safkanın kazanmak için direnmesinden ötürü rakip yazma gereği hissediyorum. Bunun için de son galobunda güzel gözüken (5)ONEMANSHOW isimli tayı Kocakaya eşliğinde rakibi olarak kuponuma ekliyorum.

10. KOŞU

22 safkan koşuyor dikkat 🙂 1900 çim pistteki mücadelede (21)HATIRNAZ Kocakaya ile ilk safkanım. (3)TRACE ve (6)AYDANKIZ rakipleri olarak eklemek istediğim isimlerdir. Devam edersem çok isim yazmak zorundayım. Ben bu 3 safkana güvenmek istiyorum.

7 TEMMUZ 2020 ANKARA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 1.KOŞU5-3-4-8-1
2.AYAK – 2.KOŞU(7)PEEKABOO // (10)DONA VINKA // 9
3.AYAK – 3.KOŞU(1)HÜRADAM
4.AYAK – 4.KOŞU2-3-1
5.AYAK – 5.KOŞU5-1-7
6.AYAK – 6.KOŞU2-1-5-4

 

7 TEMMUZ 2020 ANKARA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 5.KOŞU5-1-7
2.AYAK – 6.KOŞU2-1-5-4
3.AYAK – 7.KOŞU4-6-7-1-3-2
4.AYAK – 8.KOŞU9-3-1-8-5
5.AYAK – 9.KOŞU(8)STOPPER // (5)ONEMANSHOW
6.AYAK – 10.KOŞU21-3-6

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.