7 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

16. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 7 ŞUBAT 2019 (07.02.2019) PERŞEMBE günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/Dişi mücadelesiyle birlikte İZMİR’de ALTILI GANYAN heyecanının başlangıç startı verilecektir. 2 – DENİZYILDIZI ve 1 – GIALLO RAGAZZA ikilisi ayrımsız bir şekilde kuponlarda değerlendirilmesi gereken başlıca safkanlardır.

 2. KOŞU : 4 Yaşlı 10 Arap safkanın katılacağı HANDİKAP-14/DHÖW yarış ise, BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – İPKİNHAN , 1 – DAİMON , 3 – CEMAL BABA , 6 – OĞLUM AZAD ve 4 – KRALİOVA sıralaması çalışmalarımızda önplana çıkan isimlerdir… 

 3. KOŞU 5 ve Yukarı 5 Arap atının 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını seyredeceğiz. Sevdiği pist ve mesafede 5 – KAFADAR günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 4. KOŞU 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak KISA VADE-8/DHÖW yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 4 Arap safkanın katılacağı bu koşuda; 4 – YILMABAŞAR uygun grupta birinciliğin güçlü adayı olup, en ufak hatasını lehine çevirebileceğini düşündüğümüz 2 – KIZILHAN (1 ile eküri) geniş oyunlarda ihmal etmeyip yazmanızı öneririz. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı İngilizlerin 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadeleyi izleyeceğiz. 2 – MY ROYAL SUN yine burada kazanması en muhtemel isim gibi duruyor ve küçük kuponların alternatif tek olarak değerlendirebileceği safkandır. 4 – ALAÇATI AĞASI ise yine hata kollayacağını düşündüğümüz bir diğer şanslı konumundadır… 

 6. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16 koşuda; 4 ve Yukarı 8 İngiliz atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Günün son startının verileceği bu zorlu mücadelede; 1 – DEATH RACER ve 4 – TAŞKESEN ayrımsız bir şekilde kuponlarda yer verilecek öncelikli safkanlardır… Geniş oyunlara; 3 – YAZLALI , 2 – GÜÇLÜ KIZ ve 8 – STRIKE HARD eklenebilecek diğer şanslılardır… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

7 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 2 – 1
  2. AYAK: 2 – 1 – 3 – 6 – 4
  3. AYAK: 5 – KAFADAR (BANKO)
  4. AYAK: 4 – YILMABAŞAR // 2
  5. AYAK: 2 – MY ROYAL SUN // 4
  6. AYAK: 1 – 4 // 3 – 2 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.