7 ŞUABT 2017 – ADANA ALTILISI

7 ŞUBAT 2017 SALI günü akşamı ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

7 ŞUBAT ADANA'da SALI gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; "OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" olacaktır. 7 ŞUBAT 2017 (07.02.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların 2400 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele ile ADANA'da YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. Zor bir koşu olan bu yarışta seçim yaparak tek atmak gerçekten sıkıntılı. 1 – İMPARATOR ve 2 – LOKOMOTİF incelememe göre daha önplanda gözüken safkanlardır. O yüzden bu ikili yedili ayağı için önerimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusu 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. ALTILI GANYAN'ın ilk ayağını oluşturan bu yarışta; İlk ayaktan yatmak biraz sıkıcı olur diye düşünüyorum. Zaten SATIŞ KOŞUSU kimin satacağını HEPSİ yazarak izleyip görelim derim Ama küçük kupon yapanların 6 – AĞA BAKIRTAŞ'ı değerlendirmelerini öneririm… Ya tek ya hepsi.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesi ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN oyunu 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 8 – TORON'un MAIDEN'a veda etmesini bekliyorum. Aksilik yaşar ise; 5 – HAVAS, 11 – SELSUYU ve 4 – HATAYLI (10 ile eküri) ciddi rakipleri olabilir.

4. KOŞU: 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – TURAP günün ilk bankosu olarak sizlere önereceğim safkandır.

5. KOŞU: "OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUADANA'da günün önemli yarışı olacaktır. 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı KV-6 yarış 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 3 – PRINCESS IZABEL ve 1 – AMERICAN BILLION küçük kuponlarda ayrımsız olarak yazılması taraftarıyım. Bu ikiliye rakip eklemek isteyenler ise; 2 – GLEN ve 4 – RUMET'İ gözardı etmesinler.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi TABELA AYAĞI'nda ekranlara gelecektir. Önceliğim daha önceki 1200 mt.'lik yarışında rakibi 8 – MALTA ŞAHİNİ'ne 3 BOY fark atmış olan 7 – KUSURSUZ kazanmasını bekliyorum. Tabi en ciddi olarak MALTA ŞAHİNİ'de geniş kurgularda bulunmalıdır. Her zaman aynı stil ile koşabileceğini beklememek gerekir. At atı her zaman geçiyor.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-15 koşusu ise günün son ayağında verilecek start ile gerçekleştirilecektir… 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 1 – BOZTEPEBEYİ son koşusunda yarım boy fark ile kazanmayı başarmıştı. Bu defa riske girmek istemediğim için en ciddi rakibi olan 3 – OĞLUM EJDER'i yanına yazmakta fayda var. 5 – ÇELEKAN ise sürprizde değerlendirilebilir.

7 ŞUBAT 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 6 – AĞA BAKIRTAŞ // HEPSİ

2. AYAK: 8 – TORON // 5 – 11 – 4

3. AYAK: 1 – TURAP (BANKO)

4. AYAK: 3 – 1 // 2 – 4

5. AYAK: 7 – KUSURSUZ // 8

6. AYAK: 1 – 3 // 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.