7 ŞUBAT 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 7 Şubat 2016  Pazar  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU:: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Sonlarda yapacağı etkili sprinti ile 4 – RED ANGEL’in koşuyu kazanacağı düşüncesindeyim tek rakibi evliya çelebi (!) 2 – TOKYO.

2. KOŞU: Bir aksilik olmadığı takdirde 3 – DELALKIZ’ın potalamasını bekliyorum, rakipleri öncelikle 10 – FÜLANE, 5 – BEYAZ ÖRTÜ ve 7 – NURAN HANÍM olacaktır.

3. KOŞU: Geçen yıl bu koşuda yarım boy farkla geçtiği 2 – DERHADIR’la girişeceği birincilik mücadelesinden bir aksilik olmadığı takdirde 3 – ENDER EFE’nin tekrar kazanacağı görüşündeyim. 

4. KOŞU: Son 3 yıldır hiç bir favori atın kazanamadığı bu koşuyu kimin kazanacağını bu ayağı kapatarak çok rahat seyredebiliriz. 

5. KOŞU: 3 – HABİLDEN (ekürisi 2 – ESANADOLU) kuponlarda tek geçilebilir güvenmeyenlere öncelikle 6 – İBOKAYA ve 1 – ATEŞ KRALLIĞI öneririm.

6. KOŞU: 6 – ZEMBİL ve 11 – NERIA ayrım yapılmadan yazılmalıdır daha sonra 3 – SAHARA SKY ağır kilosuna rağmen kuponlarda bulunmalıdır.

 

7 ŞUBAT ADANA ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 //// 2

2. AYAK: 3 //// 10 – 5 – 7

3. AYAK: 3 //// 2

4. AYAK: HEPSİ

5. AYAK: 3 //// 6 – 1

6. AYAK: 6 – 11 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.