7 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 7 Ocak 2016  Perşembe  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Şanlı Urfadaki bugünkü program sezon başı olmasına rağmen hayli zor görünüyor birde bu ilimizdeki yarışlarda tuhaf şeylere şahit olduğumuzda zorluğun ne derece çok olduğunu tahmin edebiliyoruz. Herşeye rağmen At koşar baht kazanır diyerek oyunlarımızı oynuyabiliriz.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 15 – YENİBİR HAYAT, 6 – KARACAALİ (7 – KAYRA AĞA ile eküri) kapışmasına 4 – CAYMAZER’de katılabilir.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – WHİTE İRON, 1 – ROYAL ASHLEY, 3 – BÜYÜK PATRON koşuda söz sahibi olacak safkanlar.

3. KOŞU: Koşunun 3 – MİANUR ve ekürilerden 8 – SERVETKAYA arasında geçmesini bekliyorum. Geçen yıl bu günlerde bu koşuyu kazanan 12 – ERZANBEY’den bir bomba gelebilir mümkün olduğu kadar çok at yazılması gereken bir koşu.

4. KOŞU: 11 – YOLDAŞIM ve 9 – TUMBUL HALİL arasında geçmesi beklen yarışta hafif kilosuyla 14 – İLAYDAHATUN öndeki ikiliyi zorlar.

5. KOŞU: 5 – CAPİTANE, 3 – PERFECTO SON, 4 – DÜLDÜLBİR arasında geçer.

6. KOŞU: Gayet zor olan bu günkü şanlı urfa yarışlarında tek bulmak çok zor buna rağmen ben günün birazda olsa güvenilir atı olarak 4 – KAÇAR FEVZİ’yi görüyorum. Ekürilerden 5 – KAZANOĞLU ikili için ideal bir at.

7. KOŞU: Günün son koşusunda puana göre ilk 4 at yeterli olur görüşündeyim benin sıralamam 2 – ORFEUS, 11 – CESARET, 3 – ŞEVALABLA ve 1 – DORUKEFE şeklinde olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.