7 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI

İZMİR 7 OCAK 2016 perşembe günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Uzayan mesafelerde daha başarılı koşmasını beklediğim 4 – MY GOLD İlk atım İzmir pistinde başarılı yarışlarını izlediğimiz 5 – CEREMONY arasında geçeceğini düşündüğüm yarışda 1 – DYMAXİON, 9 – AMAROK daha sonra şanslı olabilecek safkanlar.

2. KOŞU: İlk defa koşacak olmasına rağmen 4 – FORTY FİVE tek geçilebilir at yazmak isteyenler 2 – ÇARINOĞLU, 10 – SELF CONTROL, 6 – OUT OF THE BLUE yazabilirler.

3. KOŞU: 5 – GO GREEN VE 2 – LONGLİVE arasında geçmesini beklediğim bu koşuda 6 – BABİ ve koşunun favorisi 1 – FLYİNG QUEEN daha sonra şanslı olabilecek safkanlar.

4. KOŞU: 3 – SİNGAPORE PRENSİ tek yazılabilir 7 – ELVANBEY onu zorlayacak ilk attır.

5. KOŞU: 2 – ABJARKAYA bu gurupda ilk şanslı attır 9 – UÇANHABER ve 6 – SOYLUKRAL bu ata sıkı rakip olabilirler koşunun bombası ise 8 – ŞAFAKHANIM’dan gelebilir.

6. KOŞU: 5 – SUN KİNGDOM’u başta tuttuğum koşuda 10 – BADEHANIM, 3 – RİGHT OR WRONG, 4 – SARJANA altılı kuponuna yazılabilecek safkanlardır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.