7 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

Tahminlerime geçmeden önce biraz birşeyler söylemek istedim. Ara ara bazen fırsat buldukça sizlere yazmak benim hoşuma gidiyor. Bizlerle beraber burada ALTILI, YEDİLİ oyunları yapan yarışseverleri selamlıyorum. İZMİR AT YARIŞI kalabalık bir program olarak görünüyor. Bariz şekilde göze batan safkanlar olsa da yine de temkinli oynamakta fayda var. Bizler her ne kadar ÜCRETSİZ Tahmin veriyorsak sizlere yardımcı olabilmek amacıyladır. Bu kurgular dahilinde oyunlarınızı oynamanızı tavsiye ederiz. Verdiğimiz her at gelebilir de, gelmeyebilir de. Ama unutmamamız gereken bir şey var, biz ince eleyip sık dokuyoruz. Sizlere gelebilecek en iyi atları, çalışmalardan çıkan en iyi safkanları sunuyoruz. Bu kurgular dahilinde emin olun kendi oyunlarımız da oynanmaktadır. Sizlere farklı, kendimize farklı bir oyun düşüncesi ile bu site açılmış değildir. Bu sitenin temel amacı, yarışseverlere bir katkı sağlamadır. Kuponlarını yaparlarken yardımcı olmaktadır.

 

İZMİR 7 OCAK 2016 Perşembe AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – DYMAXION , 5 – CEREMONY , 4 – MY GOLD ve 10 – DEMİRAĞA öncelikli olarak kuponlara yazılmalı. Daha sonra tuttuğunuz veya takip atınız var ise ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI – 1 olan bu koşuda sıralamam şu şekildedir; 2 – ÇARINOĞLU , 10 – SELF CONTROL , 4 – FORTY FIVE ve 7 – SPLENDID BOY yazarak üçüncü ayağa geçiyorum…

3. KOŞU: 1 – FLYING QUEEN ve 2 – LONGLIVE arasında birincilik mücadelesi bekliyorum.

4. KOŞU: 3 – SİNGAPORE PRENSİ ve 4 – HORASAN GÜNEŞİ bu koşuda diğer safkanlara göre bir adım öne çıkan isimlerdir. 2 – ARTUR en ciddi rakipleri olacaktır. Fuat ÇAKAR öyle koca bir programda bir koşuya gelip yarışı almadan pek gitmemezlik yapmaz. Bu yüzden geniş kuponlarda bulunmalıdır.

5. KOŞU: 2 – ABJARKAYA günün bankosu olacaktır. Diğer ayaklara nazaran bu ayakta ABJARKAYAYI tek atmak bana daha mantıklı geldi. 

6. KOŞU: Ağır kilolardan kurtulup hafifleyen 8 – KEJO BABA’ya dikkat diyorum. Daha sonra koşunun da favori safkanı olan 3 – RIGHT OR WRONG kuponlara yazılmalıdır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.