7 NİSAN 2018 – ADANA ALTILISI

7 Nisan CUMARTESİ günü ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 6 koşulu bir yarış program bulunmaktadır.  ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat 19:00‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

7 NİSAN 2018 Cumartesi günü ADANA’da 6 koşulu program ekranlara gelecektir. 7 Nisan 2018 (07.04.2018) Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı Arapların 1500 metrelik kum pist üzerindeki HANDİKAP-17 mücadelesiyle ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Günün ilk ayağında sürprize müsait bir koşu türü ayarlamaları da gerçekten muhteşem resmen ALTILI’yı pas geç BEŞLİ yap dercesine… 12 safkandan birazını yazayım diye uğraştım, olmadı… Kimi dışarıda bıraksam başka bir yerden geliri olabileceği çıkıyor… Tabi birde şu da var, bazen çıkıp favori atta kazanabiliyor. Ben yine burası ADANA diyerek ilk ayağı sağlama almayı planlıyorum… HEPSİ diyorum.

2. KOŞU: 1900 metrelik kum pistte izleyeceğimiz MAIDEN yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 3 Yaşlı 12 İngiliz atının birincilik mücadelesi vereceği zorlu yarışta; 1 – BERKEHAN birinciliğe yakın gördüğüm isim olup, küçük kuponların risk alarak tek bırakabileceği safkandır… Rakip ekleyecekler; 5 – MAJOR TROWBACK ve ilk defa uzun mesafeye çıkacak olan (orjin olarak koşabileceğini düşündüğüm) 2 – BURULHAN kuponlara eklenebilir. 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri KISA VADE-6 mücadelede; Formunu koruyan 5 – ROYAL AVSAR etkili binicisi ile günün bankosu seçtiğim isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-4 koşu ile ADANA’da ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; 3 – DOWN TOWN yine buradaki rakiplerini geçmesini beklediğim günün ikinci banko safkanı olarak önerimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların start alacağı tabela ayağında; 1900 metrelik kum pistte yapılacak ŞARTLI-4 koşuyu izleyeceğiz… 1 – GÜLRUH HATUN (8 ile eküri) , 3 – KÖRDÜĞÜM , 4 – ŞELALE , 2 – GÜLSENUR ve bir türlü MAIDEN’a dahi veda edememiş olsa da sürekli koşularında pistten ikincilik ile ayrılan 6 – LARASU burada ters koşabilir, dikkat.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı 15 İngiliz atının piste çıkacağı ADANA’daki programın son koşusu olan HANDİKAP-17 mücadele ise 1800 metrelik çim pistte gerçekleştirilecektir. 3 – MORTODELA yine birinciliğe yakın gördüğüm safkan olup, alternatif tek atılabilir… Rakipleri; 2 – YENİ KARTAL ve 1 – ERSÖZLÜ olarak gözüküyor. 10 – BLUE MOONLIGHT ve 14 – ROCK OF SEA sürpriz için düşünülebilir.

7 NİSAN 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU banko altılı tahminleri

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 1 – BERKEHAN // 5 – 2
  3. AYAK: 5 – ROYAL AVSAR (BANKO)
  4. AYAK: 3 – DOWN TOWN (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 3 – 4 – 2 – 6
  6. AYAK: 3 – MORTODELA // 2 – 1 // 10 – 14
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.