7 NİSAN 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ŞANLI URFA 7 Nisan 2016 Perşembe günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

DİKKAT ! Şanlı Urfa yarışlarının miting günüdür 5 de kalan kuponlarınızı yırtmayınız.

 

1. KOŞU: Cazip bir ikili değil ama 9 – MİL GÜLÜ ve 5 – ÇAĞLAYAN TAY ikilisi oynanabilir

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – CAPİTANE ve 1 – AYABAKAN ikilisinden birinin koşuyu kazanacağını düşünüyorum.

3. KOŞU:  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Ağır kilosuna rağmen 1 – KARAFIRAT’ı başta tutuyorum.Rakip olarak ilk isim 5 – BİLDENBEY ve 6 – ASLAN BERKE çok at yazacaklara ise 2 – SAVAŞANTAY ve 7 – KOZANLI yazılabilir diyorum.

4. KOŞU: 3 – RINDAMIN ve koşunun favorisi 1 – PRENSESIRMAK beraberce yazılmalıdır bu atlara en yakın isim 4 – TİME OF FLİGHT olur yarıştaki sürpriz atım 5 – HIZMALI.

5. KOŞU: 4 – YILMAZIM maidenden çıkması en muhtemel isim ve tek geçilebilir en yakın rakibi 8 – HAYATCAN (ek:5-ALMEDA) ekürileridir.

6. KOŞU: Günün en zor yarışı biraz fazla at yazmakta yarar görüyorum ilk atım 6 – SEMETEY OĞLU daha sonra gurubun yaşlı safkanlarından ikisi 5 – SAVAŞER ve son kazandığı yarışın tesadüfi olmadığını ispat edecek olan 9 – FOBİ benim önereceğim ilk isimler fazla at yazmak isteyenlere koşunun favorisi 2 – OZİBEY ve böyle yarışların değişmez ismi 1 – CAMUZAĞA gurubun en genç ismi 3 – YEŞİLTAŞ önerebilirim.

7. KOŞU: 5 – ROYAL ASHLEY son yarışı iç açıcı olmasada bu gurubu geçebilir en yakın rakibi son yarışını kazanan 1 – FASTEST MAN 

8. KOŞU: 4 – ADALETKAYA ve 10 – ŞEVVAL GÜLÜ kesinlikle yazılmalıdır. Bu ikiliye en yakın isim 1 – KIMIZ ve sezon boyunca bazen sizlere önerdiğim 8 – FOÇAGÜZELİ koşudaki sürpriz ismimdir.

 

7 NİSAN 2016 – ŞANLI URFA ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 5 – 6 //// 2 – 7

2.AYAK: 3 – 1 – 5 //// 5

3.AYAK: 4 – YILMAZIM

4.AYAK: 6 – 5 – 9 //// 2 – 1 – 3

5.AYAK: 5 – ROYAL ASHLEY

6.AYAK: 4 – 10 -1 //// 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.