7 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

7 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 7 NİSAN 2016 PERŞEMBE günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Perşembe günü İzmir ŞİRİNYER Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir. Günün ilk programı yani gündüz yarışları olarak İZMİR tahminlerimizi sizlere sunacağız. Bizim tahminlerimiz ile yola çıkanlar kurguların da başarılı olduklarını her zaman dile getiriyorlar ve bu bizi çok mutlu ediyor. Çünkü; Bazıları sanıyor ki bizim verdiğimiz şablon direk ALTILI KUPONU…. Hayır efendim yok öyle bir dünya… Biz at yarışı kuponu satan bir site değiliz. Biz çalışmalarımızı sizlere yansıtan bir yorum sitesiyiz. Bizler sizlere bulduğumuz atları veriyoruz ki siz kendi atlarınızın yanına bunları ekleyebilin diye. Çoğunda  da başarılı oluyoruz. Çünkü; İçimizde kötülük yok, art niyet yok… Biz tamamen yarışseverin yanındayız. Başkaları gibi yarışseverin cebine göz dikmişliğimiz yok. Ne kadar küçük şablon ile bu oyun oynanabilir onu anlatmaya çalışıyoruz. Verilen şablonlar altılı kurgunuza destek amaçlıdır ve hiçbir zaman için garantisi yoktur. Biz değerli yarışseverlere gereken önemi verebilmek için bu oyunu AT YARIŞI oyununu ayakta tutabilmek adına her daim yanınızdayız. Bu oyunu bir KUMAR olarak değil, bir eğlence olarak veyahutta vakit geçirme amaçlı oynanması taraftarıyız. Hadi bakalım Perşembe İzmir yarış tahminlerimize geçelim.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir günün ilk ayağında 10 – KAŞİF şanslı görüyorum. Daha sonra; 3 – ŞAH ŞEHRİYAR ve 6 – DAYI DAYI kendini gösterebilir. Bu isimlerin dışında tabiki koşunun favori ismi 12 – ZAMAN YOLCUSU , please konumda bulunan 9 – AŞKARBEY ve 2 – SOYLUKRAL yazarak sağlama alabiliriz.

2. KOŞU: Bu zorlu MAIDEN mücadelede 10 – LOVE ME TENDER başarılı olacağını düşünüyorum. İzmir’de günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde 1 – ALAS ALAS ilk atım olacaktır. Daha sonra rakip olarak; 2 – PRINCESS SIRENA , 3 – FİRDEVS ve 4 – JAYLEE yazılabilir.

4. KOŞU: 2 – SIRACA günün bir diğer bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-16 mücadelesinde ise; 1 – RİO KARNAVALI ve 2 – VEZÜV ön plana çıkan isimlerdir. Rakipleri ise; 3 – LEBRİZ ve 4 – CANIM CİĞERİM olacaktır.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin bu kalabalık Handikap-14 mücadelesi belki de altılının kaderini belirleyecek bir koşu olacaktır. Kalabalık koşularda her zaman favorinin gelmediği gibi süpriz isimlerinde şans bulduğunu görmekteyiz. Çok at yazmakta fayda olduğunu düşünüyorum. 12 – BULLET PROF yakaladığı form ile yine ilk yazılacak bir isim olup rakipleri; 7 – HASAN BABA , 6 – RED QUEEN , 2 – I NEED A HERO , 8 – HASSA ve 4 – KAYRAHAN bu koşu için yeterli olacaktır.

 

7 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 // 3 – 6 // 12 – 9 – 2
  2. AYAK: 10 – LOVE ME TENDER (BANKO)
  3. AYAK: 1 – ALAS ALAS // 2 – 3 – 4
  4. AYAK: 2 – SIRACA (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2 // 3 – 4
  6. AYAK: 12 – BULLET PROF // 7 – 6 – 2 – 8 – 4
 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER