7 MAYIS – ADANA ALTILISI (BY HİKO)

7 MAYIS 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 7 Mayıs 2016  CUMARTESİ günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:30’da,  Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: Günün ilk koşusu altılıya ve 7 lilere ait olmadığı için bu koşuda benim en sevdiğim oyun olan ikili için bir yorum yapayım Adana 3 yaşlı arap taylarına ait 1200 metre mesafeli koşularda genellikle ilk 4 tay (puana göre) başarılı olmuşlar. 4 defada favori at (9) dokuzuncu atla ikili olmuşlar. İstatistiklerime göre bende buna göre iki atı çıkardım. Bunlar; 1 – EMİNBEY ve 5 – BAHAR GÜNEŞİ dileyenler oynayabilir hatırı sayılır bir parada verebilir.

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): Kuşkusuz 1 – ATMACA BEYİ bu gurubun mesafe ve performans bakımından en üstün tayı 7’liler için ideal bir tek ikili için önerim pist ıslak olursa 3 – AKDENİZ ATEŞİ ve 5 ekürisinden biri olan 10 – SULTANOĞLU (diğer eküriler 5-9-11-12)

3. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağında verilerime göre sürpriz beklemiyorum ama at yarışı bu her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekir. Koşudaki ilk atım 4 – RAHMİ DEDE en yakın ve sert rakibi nispeten gurubun en ağır kilolu ve favori atı 1 – VICTORY CHARM olacaktır 13 attan sekizinin (8) dişi olduğunu düşünerek dişilerdende en iyi performanslı olan ve bu mesafede iki çim koşusunu kazanan 9 – PHANAR’ı yazarak bu ayağı geçebiliriz.

4. KOŞU: Son 3 çim koşusu berbat olmasına rağmen çim pisti  ve önlerde gitmeyi seven 3 -TEKDAL benim favorim bu atın en sert rakibi sonlarda yapacağı sprintle koşuyu lehine çevirmesini beklediğim 5 – OCEAN SOUND olacaktır. Fazla at yazmak isteyenlere 4 – GASTEMENA ve 7 – OĞLUMKEREM’i önerebilirim.

5. KOŞU: Maiden koşuların ikincisinde puanına göre ilk 4 atı yazmak yerinde olur benim takip ettiğim bültene göre bu atlar sırasıyla 1 – ALTIN KRAL , 2 – DEMİRCİEFE, 8 – MAKBER GÜLÜ ve 4 – TUĞBEY bomba atım ise  9 – NADİDE SULTAN

6. KOŞU: Bu koşu için fazla yoruma gerek yok 3 – ÇINAR EFE ve 4.FEARLESS SON mücadelesi sonucu belirler. Koşuda sürpriz arayanlara 1 – İNTİKAM RÜZGARI ve 2 – ŞERVAN YILDIZI’ndan birini yazmalarını öneririm.

7. KOŞU: 5 – BİNENBİLİR benim bu günkü bankom atımdır.

8. KOŞU: 6 – HIGH TIDE son koşudaki alternatif bankomdur. Urfadaki kısa vade yarışlarından tanıdığımız 1 – CONCRETE ilk rakibidir bu iki atla yetinmeyenler ise 2 – NADİRE ve 5 – FEYAZAN yazabilirler.

7 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 4 – 1 – 9

2.AYAK: 3 – 5 // 4 – 7

3.AYAK: 1 – 2 – 8 // 4

4.AYAK: 3 – 4 // 1 – 2

5.AYAK: 5 – BİNENBİLİR (banko)

6.AYAK: 6 – HIGH TIDE (alternatif banko) – 1 // 2 – 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "7 MAYIS – ADANA ALTILISI (BY HİKO)"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Emrah

Seni takip etmekten gurur duyuyorum ustat bi kafamı karıştıran ilk ayak var 9 tek olurmu

wpDiscuz