7 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda yapılacak 7 koşulu Cumartesi akşamı at yarışı programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

At yarışı tahminlerimizin yanı sıra, sizlerinde gönderdiği altılı kuponlarınızı (yatırılabilir şekilde olanları) onaylıyoruz… Yarış başlama vaktinden önce (30 dakika kalaya kadar), siteye abartılı olmaksızın yollanan her tahmini değerlendirip, gerçek bir kişi tarafından gönderildiğine kanaat getirdikten sonra (sistem otomatik boş mail göndererek, yazılan tahminin gerçekten o kişiye ait olup olmadığını teyit etmektedir) yayınlanmasına izin vermekteyiz. Tabi burada girilen isim veya kullanıcı adı pek bir önem arz etmemektedir. Siteye katkı sağlamak amacıyla verilen tahminde, kişinin gerçek mail adresi kullanarak tahmin girişi yapması asıl önemli olan olaydır. Birde düzenli bir şekilde tahmini yazmak… Bu çok zor değil, alt alta her ayağı sıralayarak siteye girenlerin kolay bir şekilde tahmininizi değerlendirmesini sağlamanız gerekmektedir. Takdir edersiniz ki her tahmini düzenleme imkanımız yoktur. Bu yüzden paylaşılmış yani onay almış tahminleri inceleyerek, yazım ve düzeni görebilirsiniz. Daha sonra bu düzene uygun şekilde, sizlerde siteye altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Unutmayın bazı yarışseverler, başkasının gönderdiği tahmine cevap olarak yorum yapıyorlar. Bu tarzda olan tahminlerde silinmektedir. Her yazının sonunda “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığı yer almaktadır. Bu alanı her kişi ayrı ayrı doldurup, paylaşım yapabilir. Bu başlığın altında bulunan yorumlar ise paylaşılmış veya onaylanmış tahminlerdir. Onların altına gidip cevap yaz veya yorum yaz şeklinde kendi tahmininizi yayınlanmanız hem görsellik açısından hem de yarışseverlerin değerlendirmesi açısından zorluk çıkaracağından dikkate alınmaz. Bu tarz gönderileri de düzeltme imkanımız bulunmadığı için mecburiyetten siliyoruz… Burada ki amaç herkesin farklı altılı tahminini değerlendirebilmenizdir… Tahmin Gönderme ekranında sorun yaşıyorsanız veya tam olarak nereye yorum yazacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde anasayfada o güne ait tarihli yazının hemen altında “TAHMİN GÖNDER” ve “DEVAMI” diye iki ayrı buton bulunmaktadır. Buradan Tahmin Gönder’e basarak direk o programa ait yazının “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümüne geçiş yaparsınız ve kolayca o alanı doldurarak at yarışı tahmininizi sitemize yollayabilirsiniz. Bu sorunu bir çok yarışsever yaşadığı için açıklık getirmek istedik… Daha sonra benim tahminim neden silindi diye tekrar soru sormak zorunda kalıyorlar… Bir de kupon miktarları çok önemli tabiki… 70 TL – 80 TL’nin üzerinde bir paylaşım da bulunmak burada yarışseverlere katkı sağlamaz aksine bütçelerini zorlamalarına sebebiyet verir… Bu yüzden sitemizin ana kuralı olan küçük kurgularla, başarı elde etmeyi hedeflediğimizi tekrar belirtmek isteriz.

7 Mart 2020 (07.03.2020) Cumartesi 20. Yarış gününde akşamı ekranlara gelecek olan İSTANBUL at yarışı oyununda; Sizler için hazırlamış olduğumuz ve çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkan altılı tahminimiz şu şekildedir.;

 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – CANSEKLAVİ , 6 – MALIBUNUN OĞLU , 4 – ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ ve 2 – EZELİM‘i kuponlara ayrımsız yazmanızı öneriyoruz.

 3. KOŞU : PLEVNE KOŞUSU AÇIK A-2/DHÖ mücadelesiyle Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 11 Arap atın 1500 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesiyle gerçekleştirilecek günün önemli yarışında; Sevdiği pist ve mesafede 9 – ŞENHAN (11 ile eküri) kazanmaya en yakın gördüğümüz isimdir. 2 – FATİH AĞA , 1 – DENİZİM , 3 – GÜMÜŞKESEN ve 5 – MEMDUHAĞA ise geniş oyunlarda değerlendirilebilecek diğer şanslılardır.

 4. KOŞU DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı start alacaktır. 1 – LADY OF PARTHENIA , 3 – ÇİRÇUZ ve 8 – SAETTA yazılarak bu ayağı sağlama almanızı öneririz.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16/Dişi mücadelesiyle Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayaı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – DAKOTA , 2 – MOLTO BENE ve 3 – BATHSHEBA (5 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğimiz isimlerdir… Sürpriz için 8 – PERAMUS‘a dikkat diyelim…

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-4/DHÖW/Dişi koşusu, 2000 metrelik kum pistte yapılacaktır. 10 safkanın start alacağı bu zorlu sınavda; Koruduğu formuyla 6 – GURBET ATEŞİ‘nin günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılması taraftarıyız. 

 7. KOŞU 3 Yaşlı 12 İngiliz atın MAIDEN yarışıyla birlikte günün kapanış startı verilecektir. 2000 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesinde; 1 – BELIEVE IN M bu pist ve mesafedeki başarılı derecesiyle öne çıkardığımız safkandır. Ayrıca günün bir diğer teki olarak kuponlara önerimizdir. 

 

7 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 6 – 4 – 2
  2. AYAK: 9 – ŞENHAN // 2 – 1 – 3 – 5
  3. AYAK: 1 – 3 – 8
  4. AYAK: 1 – 2 – 3 // 8
  5. AYAK: 6 – GURBET ATEŞİ (BANKO)
  6. AYAK: 1 – BELIEVE IN ME (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.