7 MART 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

28. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 7 MART 2019 (07.03.2019) PERŞEMBE günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların katılacağı HANDİKAP-15/DHÖW mücadele ile ŞİRİNYER Hipodromu’nda günün ilk startı, ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – KARAMIH , 2 – USTAOĞLU , 3 – AÇIK EL ve 6 – ÖZER BEYİM birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda çıkmaktadır.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz atının katılacağı,1400 metrelik kum pistte ki SATIŞ-2 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Son koşusunda ki etkili performansı ile göz dolduran 5 – TURKNUR yine kazanmaya en yakın isim olarak gözükmektedir. En ciddi rakibi ise 2 – MCTAMER olacağını düşünüyoruz… 

 3. KOŞU 1900 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek MAIDEN/DHÖ koşuda; 4 Yaşlı 7 Arap safkanı katılacaktır. DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; Uygun grubu bulan 2 – BARUTEFE bu defa fotoyu önde geçecektir. 

 4. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın start alacağı HANDİKAP-15 yarış ise, ÜÇLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını ekranlara getirecektir. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Hem orjin hem galop yönünden bir adım öne çıkardığımız 3 – MEGIC IVALIO küçük kurgulara alternatif tek olarak yazabilirsiniz… Geniş oyun yapacaklar ise 4 – POWER BY FIRE , 2 – MISS DADAŞ ve 1 – FINDIKKIRAN‘ı ihmal etmesinler. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak tabela ayağında ki ŞARTLI-4/DHÖW mücadelede; 4 ve Yukarı 6 Arap atı birincilik için sahaya çıkacaktır… Grubun üzerinde olan ve daha öncede geçtiği rakipleriyle tekrar start alan 1 – ALPTUĞHAN günün bir diğer teki olarak şablonda yer vereceğimiz safkandır.

 6. KOŞU Programın son startını oluşturan HANDİKAP-15/Dişi yarışında; 4 ve Yukarı 8 İngiliz atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist çekişmesini seyredeceğiz… 1 – BİPOLAR LADY , 3 – MISS TUDOR ve 6 – MOI JIZNI yeterli olacağını düşündüğümüz başlıca safkanlardır. Dilerseniz tuttuğunuz atları ekleyerek geniş bir oyun yapabilirsiniz…

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

7 MART 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – 2 – 3 – 6
  2. AYAK: 5 – TURKNUR // 2
  3. AYAK: 2 – BARUTEFE (BANKO)
  4. AYAK: 3 – MEGIC IVALIO // 4 – 2 – 1
  5. AYAK: 1 – ALPTUĞHAN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 3 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.