7 MART 2016 – BURSA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

BURSA 7 Mart 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  1. Koşu ile saat: 14:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – ARWAADİ (4-ARRİVE LİNE) ekürileri ağır kilosuna rağmen bende tek at olarak çıkıyor banko olarak öneriyorum.

2. KOŞU: 7 – KIZILGÖZ ilk atım 8 – KÖÇERGÜLÜ ve 6 – YALÇINIM yakın rakipleri olup koşunun sürprizini 1 – AYAZEFE’den bekliyorum.

3. KOŞU: 6 – EDGARDO benim ilk atım 2 – BUNGEE JUMPER en yakın rakibidir bir üçüncü isim ise ağır kilosuna rağmen 1 – ESCAPE TO VİCTORY.

4. KOŞU: Bu yıl ilk defa 3 yaşlı ingilizler için tahsis edilen bu koşuda (önceki yıllarda 4 yukarı araplar için vede çimde koşulmuştu) 2 – VİCTORY SWORD ve 5 – BURSA GÜZELİ her ikisinide ayrım yapmadan yazmak gerekir düşüncesindeyim.

5. KOŞU: 1 – İRFAN ve 7 – RUAT eşit şanstalar puanları bile aynı bu ikiliyi bir tek 4 – AKALP zorlayabilir.

6. KOŞU: 3 – FORDTA TEK bu gurubun en iyi ismi tek bile yazılabilir ancak bu günki programda üst üste gelebilecek favori atlardan sonra hiç olmazsa ikramiyeyi biraz olsun yükseltebilmek için ben bu atın yanına 6 – IRMAK SULTAN’ın da yazılması görüşündeyim.

 

7 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – ARWAADİ (4-ARRİVE LİNE)

2.AYAK: 7 – 8 – 6 **** 1

3.AYAK: 6 **** 2 – 1

4.AYAK: 2 – 5

5.AYAK: 1 – 7 **** 4

6.AYAK: 3 – 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.