7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI

Pazartesi günü ANKARA'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:00'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 14:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

7 KASIM 2016 Pazartesi günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7 KASIM 2016 (07.11.2016) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile haftanın ilk programının ilk startı verilecektir. Bu koşu ile ANKARA'da YEDİLİ GANYAN oyunuda başlamış olacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – ARDALI koşuyu kazanmasını beklediğim safkandır. Rakip olarak 2 – ULAN BATOR geçen yarışında jokeyini koşu başlar başlamaz az bir süre sonra ne yazıkki üzerinden atmıştı. Çok şükür o gün birşey olmadı ama şimdi değişen jokeyi ile piste çıkacak bakalım nasıl bir sonuç elde edecek, izleyip göreceğiz.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Şöyle bir baktığımızda daha önceden bu pist ve mesafede start almış olup, iyi derecelere sahip olan 8 – SON BESTE ve 3 – GÜMÜŞBAHAR öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakipleri ise; Start problemi giderildiği taktirde iyi yarışlara imza atacağını düşündüğüm 10 – SULTANGÜLÜ , 5 – KONUKSEVER , 2 – CEVHERİNKIZI ve bültenlerin pleasesi konumundaki 9 – STRES TOPU geniş kuponlara yazılması gerekir. Diyeceksiniz ki please safkanı niye sonda verdin. Ben bu mesafedeki dereceleri inceleyerek buraya sıralama yaptım. Son koşusunda kumda 2. olmuş STRES TOPU ama çim de maalesef beklenileni verememiş. Verememiş derken ondan önce yazmış olduğum safkanların dereceleri daha iyi. He bugün koşar gelir birşey diiyemem ama hiç bir zaman bülten puanlarını esas almadım, almam da… İnsanı cezbettiren o puanlar var ya o puanlar… Bazen yerle bir ediyor altılıyı… O yüzden sizlere tavsiyem MAIDEN koşularda daha önce bu at bu mesafede koşmuş mu, derecesi nedir onlara bakmanız daha doğru olacaktır. Hatta SULTANGÜLÜ'nün haricinde 4 – HİLALGÜZELİ'ninde start problemi olduğunun altını çizelim. Eğer onunda sıkıntısı giderildi ise sürprizin kralı olur…Benim sıralamamdaki safkanları kendinizin çalışması ile karşılaştırın emin olun ortak noktalarımız olacaktır. Bulduğunuz vakit daha iyi bir kurgu çıkarabilirsiniz.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan mücadelede; 1 – FOTERLİ kilodan etkilenmez ise potoya uzanmasını beklediğim isimdir. Ama sıkıntı çıkar ve yakalanırsa; 8 – TAY PALMA en ciddi rakibi olarak koşuda adından söz ettirebilir. 5 – SİVASLI MUSA ve 2 – KALAYCIKAYA sonraki şanslı isimler olarak geniş kuponlarınıza yazabileceğini safkanlardır.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesi ise; 1400 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 5 – GÜNEY FIRTINASI ve 4 – BERRAKSU ikilisi kazanmaya en yakın safkanlar olarak gördüğüm isimlerdir. 2 – COŞANMERİÇ sürprizcilerin takibe alması gereken bir safkandır.

5. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesinde; 1 – BIÇKIN BEY (5 ile eküri) günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: ANKARA'da günün ikinci MAIDEN koşusu ile tabela ayağı ekranlara gelecektir. Her koşusunda başarı kaydederek, formunu arttırdığını düşündüğüm 4 – GOBAKKIZI uyumlu jokeyi ile bu defa kendisini potoya atarak MAIDEN'a veda edeceğini ümit ediyorum… Günün bir diğer bankosu olarak kuponlara yazılmasını da öneririm.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştireceği HANDİKAP-15 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1 – HUNZACH DANCER , 2 – SCARF , 6 – ASTRAL JOURNEY ve 5 – CAPE FREE ayrımsız olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. 10 – SOYDAN , 7 – MANCINI ve 8 – KUMCAMET sürpriz için uygun isimler olup hata kollayacak safkanlardır.

7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 3 // 10 – 5 – 2 – 9 // 4
  2. AYAK: 1 – FOTERLİ // 8 // 5 – 2
  3. AYAK: 5 – 4 // 2
  4. AYAK: 1 – BIÇKIN BEY (BANKO)
  5. AYAK: 4 – GOBAKKIZI (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2 – 6 – 5 // 10 – 7 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.