Loading...

7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI

7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI

Pazartesi günü ANKARA'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:00'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 14:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

7 KASIM 2016 Pazartesi günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7 KASIM 2016 (07.11.2016) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile haftanın ilk programının ilk startı verilecektir. Bu koşu ile ANKARA'da YEDİLİ GANYAN oyunuda başlamış olacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – ARDALI koşuyu kazanmasını beklediğim safkandır. Rakip olarak 2 – ULAN BATOR geçen yarışında jokeyini koşu başlar başlamaz az bir süre sonra ne yazıkki üzerinden atmıştı. Çok şükür o gün birşey olmadı ama şimdi değişen jokeyi ile piste çıkacak bakalım nasıl bir sonuç elde edecek, izleyip göreceğiz.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Şöyle bir baktığımızda daha önceden bu pist ve mesafede start almış olup, iyi derecelere sahip olan 8 – SON BESTE ve 3 – GÜMÜŞBAHAR öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakipleri ise; Start problemi giderildiği taktirde iyi yarışlara imza atacağını düşündüğüm 10 – SULTANGÜLÜ , 5 – KONUKSEVER , 2 – CEVHERİNKIZI ve bültenlerin pleasesi konumundaki 9 – STRES TOPU geniş kuponlara yazılması gerekir. Diyeceksiniz ki please safkanı niye sonda verdin. Ben bu mesafedeki dereceleri inceleyerek buraya sıralama yaptım. Son koşusunda kumda 2. olmuş STRES TOPU ama çim de maalesef beklenileni verememiş. Verememiş derken ondan önce yazmış olduğum safkanların dereceleri daha iyi. He bugün koşar gelir birşey diiyemem ama hiç bir zaman bülten puanlarını esas almadım, almam da… İnsanı cezbettiren o puanlar var ya o puanlar… Bazen yerle bir ediyor altılıyı… O yüzden sizlere tavsiyem MAIDEN koşularda daha önce bu at bu mesafede koşmuş mu, derecesi nedir onlara bakmanız daha doğru olacaktır. Hatta SULTANGÜLÜ'nün haricinde 4 – HİLALGÜZELİ'ninde start problemi olduğunun altını çizelim. Eğer onunda sıkıntısı giderildi ise sürprizin kralı olur…Benim sıralamamdaki safkanları kendinizin çalışması ile karşılaştırın emin olun ortak noktalarımız olacaktır. Bulduğunuz vakit daha iyi bir kurgu çıkarabilirsiniz.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan mücadelede; 1 – FOTERLİ kilodan etkilenmez ise potoya uzanmasını beklediğim isimdir. Ama sıkıntı çıkar ve yakalanırsa; 8 – TAY PALMA en ciddi rakibi olarak koşuda adından söz ettirebilir. 5 – SİVASLI MUSA ve 2 – KALAYCIKAYA sonraki şanslı isimler olarak geniş kuponlarınıza yazabileceğini safkanlardır.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesi ise; 1400 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 5 – GÜNEY FIRTINASI ve 4 – BERRAKSU ikilisi kazanmaya en yakın safkanlar olarak gördüğüm isimlerdir. 2 – COŞANMERİÇ sürprizcilerin takibe alması gereken bir safkandır.

5. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesinde; 1 – BIÇKIN BEY (5 ile eküri) günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: ANKARA'da günün ikinci MAIDEN koşusu ile tabela ayağı ekranlara gelecektir. Her koşusunda başarı kaydederek, formunu arttırdığını düşündüğüm 4 – GOBAKKIZI uyumlu jokeyi ile bu defa kendisini potoya atarak MAIDEN'a veda edeceğini ümit ediyorum… Günün bir diğer bankosu olarak kuponlara yazılmasını da öneririm.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştireceği HANDİKAP-15 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1 – HUNZACH DANCER , 2 – SCARF , 6 – ASTRAL JOURNEY ve 5 – CAPE FREE ayrımsız olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. 10 – SOYDAN , 7 – MANCINI ve 8 – KUMCAMET sürpriz için uygun isimler olup hata kollayacak safkanlardır.

7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 3 // 10 – 5 – 2 – 9 // 4
  2. AYAK: 1 – FOTERLİ // 8 // 5 – 2
  3. AYAK: 5 – 4 // 2
  4. AYAK: 1 – BIÇKIN BEY (BANKO)
  5. AYAK: 4 – GOBAKKIZI (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2 – 6 – 5 // 10 – 7 – 8
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

10 Yorum - "7 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Abdullah Dalyan

ANKARA YEDİLİ PLASE VE ALTILISI

1.Koşu : 1.3

2.koşu : 8.5.9

3.koşu : 8.4

4.koşu : 4.6

5.koşu : 1

6.koşu : 4

7.koşu :1.2.10

yedili plase   = 4.32 tl

altılı ganyan = 2.16 tl

ŞANS BİZDEN YANA OLSUN

tozan

Ankarada 3 ve 6 ayakta supriz olabilir…

1.ayak 9-8

2.ayak 8

3.ayak 6-7-8

4.ayak 1

5.ayak 4-9

6.ayak 7-8-9-10

Murat

Yorumlarınız için  teşekkürler.bir şey  sormak  istiyorum 5.ayaktaki 9 numara Trajen orjin  olarak balikhan.annesi  haz.benim  anlamadigim haz'ın yavrularının birçoğu ingiliz.bu normal olan  birseymi.teşekkürler ve bol  sans.

Okan

hem ingiliz hem arap haz var ingiliz haz ın orgini strite gold – zirzop

Arap haz IN ORGİNİ Emiroğlu kutlu kız 

karıştırıyorsun 

Dursun mehmet serdar

Ankara 1.koşuda ulan bator aşırı sertlik yapmasa rahat alır….2 koşu altılının ilk ayağı hepsi…..3.koşu foterli çıktığı gibi kazanacaktır….4.koşu coşanmeriç, ecemelek,selayatlı yeter…..5.koşu bıçkınbey būyūk patron kapattık demektir…..6.koşu gobakkızı son 200 de bana mūsade deyip fotoya kolay bir şekilde uzanacaktïr….7.koşu dïviane heart ın anneden kardeşi kazanamzsa soydan geriden gelip ham yapabilir

ugur

Altilinin ilk ayağı bence son beste tek olur ikinci ayağı 54 kilolu atları yazmakta fayda var üçüncü ayakta 2-4-5 katiloyom geldik dananın kuyruğuna ben burayı ya ekiruler tek yada hepsi gunun besinci ayağı dört tek son ayak burada bir duyum aldım acaba paylassam sıkıntı olurmu bilmem 10 numaralı soydan için geçilmez diyorlar ben tek atacam 

İlker

2

8

8

Hepsi

2//1

4//3-8

1-5-2

Erdal

8/1/3/2.3/4/H

ugur

Kaldık son ayağa 10 tek bakalım nasip bugün burda yorumda yaptım oynayan kardeşlerim varsa inşallah kazanacagiz

wpDiscuz
Loading...