7 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

PAZARTESİ gününün ikinci at yarışı programı olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşu bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

7 KASIM 2016 Pazartesi günü Adana'da 8 koşu ekranlara gelecektir. 7 KASIM 2016 (07.11.2016) Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA'da 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – BEYREK (1 ile eküri) kazanmasını beklediğim safkandır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Denk güçte safkanların start alacağı bu koşu gerçek zorlu bir yarış olacaktır. 4 – CARACAS ve 2 – JUST EAGLE ikilisinden birincilik bekliyorum. Bu ikilinin dışına çıkması halinde bütün safkanların şanslı olduğunuda belirtmek isterim.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile ADANA'da ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1300 mt.'lik çim pistte yapılacak olan bu koşuda; 1.18.92'lik dereceye sahip olan 9 – PRENSES TORUN (2 ile eküri) birinciliğin en güçlü adayı olarak ilk tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 7 – ELİFCAN ve 5 – CARIO olacaktır diye düşünüyorum. MAIDEN olurda sürpriz yazmadan geçermiyiz, geçmeyiz tabiki. 4 – AÇANGÜL ve 6 – CAN EMİNEM geniş kuponlara yazılabilecek isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – BERKSOYHAN , 1 – DOMANİÇ ve 2 – JUNYIR SANCAK ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır görüşündeyim. Birbirlerine her an üstünlük sağlayabilecek bu safkanların haricinde koşunun sürprize açılmasını da hesaba katarsak gemiş kuponlara; 5 – BOZTEPEBEYİ ve 3 – MÜCBİR'i yazmak sigortalı bir yarış izlemek demektir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-6 mücadelesinde ise; Favori ve Please isimlerin ağır kilo ile karşımıza çıktığı yarışta zor bir ayak bizleri bekliyor. 5 – PARTY LOVER bu defa kazanacağını düşünüyorum. Alternatif banko olarak kuponlarınıza yazabilirsiniz. Rakip arayanlar ise; 1 – DIVINE POWER , 2 – LEGEND OF CARIA ve 8 – CLOATTRO (9 ile eküri) değerlendirmeye alabilirler. Sürpriz için; 4 – HIZ DELİSİ , 3 – OFSAYT ve 6 – TANGO WINNER takibe alınması gereken isimlerdir. Ama ilk başta da söylediğim gibi küçük kuponlar PARTY LOVER tek atarak bu ayağı geçmeye çalışabilirler. Geniş kupon yapanlar oluyor, yorumlar da diyorlar bizlere rakiplerine de ekle diye bu yüzden sıralamayı ona göre yapıyorum. Sizler de kendi kurgunuzu çıkarırken lütfen bunu unutmayın. Elbetteki herkes şablonun aynısını yatıramaz ama PARTY LOVER'ın yanına belkide rakip veya sürpriz olarak önerdiğim isimlerden sizin takip atınız olanlar çıkabilir. Bunları da muhakkak yanlarına ekleyerek kuponunuzu oluşturun derim. Yoksa her ayağı doldurmaya çalışırsak o iş çığrından çıkar… Geçen gün birisi yazmış yorumlardan çok hoşuma gitti. Diyor ki "Çok merak ediyorum, buraya yazdığınız şablonu aynen yatırıyormusunuz?", şimdi ona cevabım şudur. Buranın ücretsiz at yarışı tahmin sitesi olduğunun farkındamısın ? He Farkındaysan buraya ne yazıyorsam kendi bütçemin elverdiği müddetçe yatırıyorum emin ol. Boşuna //'dan önce veya //'dan sonra diye ayrım yapmıyoruz demi. Sen 100 liralık kupon yaparsın, ben 20 liralık kupon yaparım. Sen şablonun yüzde 70'ine kendi kurgunda yer verebilirsin, ben belki yüzde 40'ına… Yani mantık olarak buranın bir yardımlaşma platformu olduğunu anlaman sanırım çok geç olmayacak. Biz kimseden maddi bir beklenti içerisine girmeden bir gün öncesinden bu tahminleri yazıp sunuyorsak, seninde emeğinize sağlık diye yazman bence daha hayırlı bir iş olur… Yani oynamayacağım bir oyunu asla buraya vermem bunuda zaten takip eden dostlarımız bilirler. 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 2 – ATİKTAY koruduğu formu ile biraz kilosu ağır olsa da yine grubun en gözde safkanı olarak birinciliğe yakın bulduğum isimdir. Rakip olarak; 60 – 62 – 63 kg. gibi ciddi ağırlıklarda start alan 1 – KAÇAR FEVZİ bu defa 58.5 kg. ile ATİKTAY'a zor anlar yaşatabilir. Adana'da 2000 mt.'lik son yarışından başarılı ikincilik ile ayrılan 6 – SİNGAPORE PRENSİ ise dikkat edilmesi gereken bir diğer safkandır.

7. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesinde; U. TEMUR ısrarla bindiği 2 – BERLIN isimli safkanı artık MAIDEN'a veda ettirmeli diye düşünüyorum. Genelde ismini SÜRPRİZ safkanlar ile duyduğumuz U. TEMUR, bu defa AGF'nin en üst tarafını zorlayacak olan BERLIN isimli safkanı bir an evvel hakettiği yerlere ulaşabilmesi için MAIDEN'dan çıkarmasını bekliyorum. Üst üste 2 defa ADANA pistinde 1300 ve 1200 mt.'lik çim pistte ısrarlı bir şekilde ikincilik yapan BERLIN'in bu koşu ile artık buna bir son verip, birinciliği hanesine eklemesini bekliyorum. Normal şartlarda MAIDEN koşuya güvenip tek atmak risklidir. Lakin diğer ayaklarda tuttuğunuz banko safkanlar var ise buraya muhakkak rakip safkanları eklemeniz gerekir. Tamamen sizin kurgunuza kalmış birşey.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusu 1700 mt.'lik çim pistte yapılacaktır… 4 – CANIM ÇİDEM günün bir diğer bankosu olarak tuttuğum isimdir.

7 KASIM 2016 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 9 – PRENSES TORUN // 7 – 5 // 4 – 6
  2. AYAK: 4 – 1 – 2 // 5 – 3
  3. AYAK: 5 – PARTY LOVER // 1 – 2 – 8 // 4 – 3 – 6
  4. AYAK: 2 – ATİKTAY // 1 // 6
  5. AYAK: 2 – BERLIN (BANKO)
  6. AYAK: 4 – CANIM ÇİDEM (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.