7 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 7 Haziran 2016 Salı günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Salı günü KOCAELİ hipodromu 7 koşulu gece yarış programına ev sahipliği yapacaktır.7 Haziran 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan ayağında dört safkanın koşuyor olması ve birbirlerine denk güçte yarış çıkarabileceklerini düşündüğümüz vakit çarşı biraz karışıyor. Lakin burada tek at ile geçmek mantıklı diye düşünüyorum. Benim önereceğim isim; 2 – ÇEKO DAYI etkili jokeyi ile kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar MAIDEN mücadele’de 2 – KAÇAKPEREST ve 4 – MY CEM öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkanlardır. Rakip arayanlar; 5 – PRENS DESTAN ve 3 – MELİKBEY‘i kuponlarına yazabilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler HANDİKAP-14 mücadelesi ile Kocaeli’de beşli ganyan başlayacaktır. 2 – VIRGINIA WOLF ve 1 – LA BOHEME öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakip olarak; 7 – MENINA  ve 6 – LION BLUE değerlendirilmelidir. 

4. KOŞU: KOCAELİ’de dörtlü ganyanın başlangıç ayağında; 4 – SİBİRYALI günün bankosu olarak önerebileceğim isimidir.

5. KOŞU: Günün ikinci bankosu 1 – BAILAMOS olarak ön plana çıkıyor. Siz değerli yarışseverler bizleri sunduğu bankoların yanına tuttuğunuz isimlere yer veriniz…

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 4 – DAĞGİBİ öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkan. Rakipleri ise; 5 – KARTALÖMER , 8 – SARECAN ve 3 – ÇİFTÇİBEY olarak değerlendirilmelidir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ’de günü sonlandırıyoruz. 6 – DOUBLE STEEL , 4 – FINY ve 3 – SABRET arasında birincilik mücadelesi olacaktır. Bu safkanların eksik koşması halinde ise; 11 – NERIA ve 1 – LADY FALCON hiç acımadan sürprizi gerçekleştirebilecek isimlerdir.

7 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 4 // 5 – 3

2.AYAK: 2 – 1 // 7 – 6

3.AYAK: 4 – SİBİRYALI (BANKO)

4.AYAK: 1 – BAILAMOS (BANKO)

5.AYAK: 4 – DAĞGİBİ // 5 – 8 – 3

6.AYAK: 6 – 4 – 3 // 11 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.