7 EYLÜL 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda CUMARTESİ günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

7 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA (07.09.2019) İSTANBUL 62. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR: MOROCCO SOREC KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi yarışı ile birlikte VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik çim pistte izleyeceğimiz mücadelede; 2 Yaşlı 7 İngiliz atı katılacaktır. 1 – BANES ve 2 – SAETTA ikilisi burada kazanması en muhtemel isimlerdir.  

4. KOŞU: ULUSLARARASI İSTANBUL KOŞUSU AÇIK G-3/ULS/Dişi mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 3 ve Yukarı 7 İngiliz safkanı start alacaktır. 1 – ISKRA ve 5 – TATVAN İNCİSİ kazanmaya en yakın safkanlar olarak çalışmalarımızda önplana çıkmaktadırlar. 

5. KOŞU: KRA KOŞUSU KISA VADE-8/Dişi yarışında; 3 Yaşlı 8 İngiliz atının zorlu sınavı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; 2 – ALLEGRO FIDDLE , 1 – KIZIM AZRA , 7 – SILVER ARROW , 3 – ALWAYS PERFECT ve 5 – KIZIM NİLAY kuponlarda ayrımsız yazılması gereken isimlerdir. 

6. KOŞU: ULUSLARARASI FRANCE GALOP/FRBC ANADOLU KOŞUSU AÇIK G-2/ULS mücadelesini izleyeceğiz. 3 ve Yukarı 6 İngiliz atının start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist çekişmesinde; 1 – BIG BROWN , 3 – KING SERKAN ve 2 – KATMA DEĞER yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır. 

7. KOŞU: İstanbul altılı ganyan programında tabela ayağında gerçekleştirilecek ULUSLARARASI IFAHR KOŞUSU KISA VADE-9/ULS-W mücadelesini seyredeceğiz… 2100 metrelik kum pistte yapılacak yarışa; 3 ve Yukarı 7 Arap atı katılacaktır. Koruduğu formu ile 3 – GÜMBÜRGÜMBÜR günün bankosu olarak önerimizdir. 

8. KOŞU: Kapanış ayağını oluşturan MAIDEN mücadele ise; 1300 metrelik çim pistte, 2 Yaşlı 11 İngiliz atının katılımı ile yapılacaktır… 3 – EL MESCALERO , 11 – GINGER SNAP , 5 – MY CHAMPION ve 7 – STAR LIKE kurgularınızda eşit şans tanımanızı önereceğimiz safkanlardır. 

7 EYLÜL 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 1 – 2
  2. AYAK: 1 – 5 
  3. AYAK: 2 – 1 – 7 – 3 – 5
  4. AYAK: 1 – 3 – 2
  5. AYAK: 3 – GÜMBÜRGÜMBÜR (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 11 – 5 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.