7 EYLÜL 2019 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

7 EYLÜL 2019 (07.09.2019) CUMARTESİ, ANKARA 60. Yarış gününde 8 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 75. Yıl Hipodromu’nda yapılacak at yarışı programında; ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1/Dişi mücadelesi ile ANKARA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; HEPSİ diyerek yarış hayatlarında ki ilk koşularında nasıl bir yarış sergileyeceğini kestiremediğimiz 9 safkanında kuponlara yazılması taraftarıyız. Kimi dışarıda bıraksak o gelecek gibi… 

 4. KOŞU 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-5/DHÖW yarışta; 4 ve Yukarı 9 Arap atının birincilik çekişmesini izleyeceğiz… Aynı zamanda BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 4 – EGEBEYİ , 1 – KATI SEMİH , 2 – ÖZBATU ve 8 – KRALARSLAN eşit şans tanınması gereken isimler olarak çalışmalarımızda önplana çıkmaktadırlar.

 5. KOŞU 3 ve Yukarı 6 İngiliz safkanın HANDİKAP-21 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; Koruduğu formu ve başarılı yarışları ile 5 – MY PERFECTION küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… En ciddi rakibi olarak 3 – ONEANDONLY yazılarak geniş oyun yapılabilir.

 6. KOŞU 3 ve Yukarı 5 İngiliz atının katılacağı 1200 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 2 – DUQUAN grubun başarılı ismi olup, günün ilk bankosu olarak önereceğimiz safkanıdır.

 7. KOŞU : Günün bir diğer ŞARTLI-1/Dişi yarışı ise, ALTILI’nın tabela ayağını ekranlara getirecektir. 1200 metrelik çim pistte yapılacak zorlu sınavda; 9 safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Yine yarış hayatlarında nasıl koşacaklarını tahmin edemediğimiz isimler bir araya geliyor… HEPSİ diyerek rahat bir koşu seyredelim diyoruz.

 8. KOŞU Ankara altılı ganyan programının kapanış ayağında gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-4/DHÖW koşusu’nda; 3 Yaşlı 12 Arap atının 1500 metrelik kum pist mücadelesi ekranlara gelecektir. Yine burada formda gördüğümüz 1 – AKYAKA günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

7 EYLÜL 2019 – ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: HEPSİ (9 AT)
  2. AYAK: 4 – 1 – 2 – 8
  3. AYAK: 5 – MY PERFECTION // 3
  4. AYAK: 2 – DUQUAN (BANKO)
  5. AYAK: HEPSİ (9 AT)
  6. AYAK: 1 – AKYAKA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.