7 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü İSTANBUL'da 6 koşulu olan gece yarış programı bulunmaktadır. 6'Lı Ganyan oyunu 1.Koşu saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

7 Aralık CUMARTESİ günü ikinci altılı (gece) programı olan İSTANBUL yarışları 6 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 4. Koşu'da 3 Yaşlı Arapların katılımı ile gerçekleştirilecek "ERGUVAN KOŞUSU" olacaktır. 7 ARALIK 2016 (07.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI GANYAN için ilk start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 1.30.45'lik dereceye sahip olan 10 – GHOST WARRIOR bu defa şeytanın bacağını kırarak rakiplerine üstünlük sağlamasını beklediğim ilk safkandır. Eksik koşması halinde ise; 3 – MAHİR BEY , 7 – HILL HEAD ve 1 – ÇAĞ TUFANI hata affetmeyecek isimlerdir. Sürpriz için; 5 – KUBANGO ve 6 – GOLDINIADIS değerlendirilebilir. Günün ganyanı da bu koşuda olduğu için biraz kalabalık öneride bulundum. Malum ne olacağı ne biteceği belli olmayan bir yer… AGF'de gelebiliyor ama genelde ganyanlı atlar gelerek yarışsever BEŞLİ yapmaya başlıyor. Ne gerek var yazalım kafamız rahat etsin.

2. KOŞU: ​4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; Bu mesafelerde sürekli tabela içlerinde yer alması daha doğrusu ikincilikler ile ayrılmış olan 5 – ZİLZAAL benim takibe aldığım bir safkan olmuştur. 7 – OĞLUM BARAN son yarışında ZİLZAAL'dan yarım boyluk bir fark ile kurtulup birinci ayrılmasından dolayı en ciddi rakip konumundadır. 1 – ŞAHİNTER , 4 – KADİREFE , 9 – KULUTLU ve 3 – ÇAMDİBİLİ ise geniş kuponlarda ihmal edilmeyecek isimlerdir.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarışında; 1 – STROM TRACKS'ın burada kazanmasını bekliyorum. M. KAYA ile son koşusunda etkili bir yarış çıkarmayı başarmıştı. Bu defa birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Aynı zaman da günün ilk banko safkanı olarakta önerimdir.

4. KOŞU: ERGUVAN KOŞUSU ile 3 Yaşlı Arap safkanları 1400 mt.'lik kum pistte KV-8 mücadeleye katılacaklardır. Bu önemli yarışta; 4 – GÜRGÜR BABA ilk tuttuğum safkan olup rakipleri; 7 – ŞÜKRÜ ve 1 – TOROSDAĞI olacağını düşünüyorum. Koşularında Ahmet ÇELİK ile start aldığı 2 yarışın 2'sinide kazanma başarısı gösteren GÜRGÜR BABA küçük kuponlara riskli de olsa alternatif banko olarak denenebilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. Altılı Ganyan'ın, Beşinci Ayağı olan bu koşuda; 1 – VELİ CAN KIZI şimdi dişiler ile koşturmaya karar vermişler. Biliyorsunuz geçen ki yarışında yazmadım bile şablona… Neden derseniz, çünkü; Erkek safkanlar ile start alıyordu ve şansı azdı… Şimdi şansı çok mu yüksek derseniz tabiki şansı var ama çok fazla değil derim. Şimdide kiloyu yükseltmişler safkanın ama rakipleri eksik koşarsa hata affetmeyeceğini de belirtmek isterim. Ama elbetteki grubun çok çok zayıf olması VELİ CAN KIZI'nı ister istemez yarışseverlere banko olarak yazdıracaktır. Lakin unutmamamız gereken rakibi ise; 6 – FERACEHAN kuponları yırttırabilir… Bu ikiliyi ayırmayın derim.

6. KOŞU: 1200 mt.'lik kısa mesafede yapılacak olan koşu ile İSTANBUL'da günün son startı verilecektir. 3 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı HANDİKAP-17 mücadelede; Grubun içerisinde 1.11.05'lik derece ile bu pist ve mesafede yarış kazanmış olarak bulunan 12 – YAĞIZINOĞLU günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir.

7 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 – GHOST WARRIOR // 3 – 7 – 1 // 5 – 6
  2. AYAK: 5 – ZİLZAAL // 7 // 1 – 4 – 9 – 3
  3. AYAK: 1 – STROM TRACKS (BANKO)
  4. AYAK: 4 – GÜRGÜR BABA // 7 – 1
  5. AYAK: 1 – VELİ CAN KIZI // 6
  6. AYAK: 12 – YAĞIZINOĞLU (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.