23 Temmuz 2017 Pazar günü İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU’nda ekranlara gelecek günün önemli yarışı olan “BAŞBAKANLIK KOŞUSU (2017)” (GR-1) mücadelesine katılacak safkanlar ve jokeyleri aşağıdaki ankette yer almaktadır… Sitemizde ara ara bu tür önemli koşulara önceden anket uygulayarak, kazanabilecek safkanları ön plana çıkarmak istiyoruz. Daha önce GAZİ KOŞUSU 2017 için de bir anket uygulaması yapmıştık… Tabiki zaman ve imkanlar el verdiği müddetçe farklı çalışmalar ile altilim.net ailesinin farkındalılığını her zaman göstermek istiyoruz. Lütfen samimi olalım, anketlere samimi cevaplar verelim ki sitemizi kullanan dostlarımız, yarışseverlerimiz buradan faydalanabilsinler….

Ankete geçmeden önce bir anektod;  2016 yılı 65. Başbakanlık Koşusu galibi “FLY BY ME

2000 mt.’lik çim pistte yapılacak Başbakanlık Kupası Koşusu’nun bu yılki birincilik ikramiyesi, 550.000 TL olarak belirlendi.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.