63. KISRAK KOŞUSU’NU PERİ LİNA KAZANDI

3 Haziran 2018 İstanbul VELİEFENDİ Hipodromu’nda gerçekleştirilen günün ilk önemli mücadelesi olan KISRAK KOŞUSU’nu (AÇIK GR-1), Selim KAYA idaresinde PERİ LİNA isimli safkan kazanmayı başarmıştır.

Fedai KAHRAMAN‘ın sahibi olduğu PERİ LİNA (FALCO – EFISIA) için bitiriş derecesi 2.08.89 olurken farklar; 1,5 Boy – 2,5 Boy ve Boyun olarak neticelenmiştir.

Gazi Koşusu öncesi son durak olan KISRAK KOŞUSU, 2018 yılında 63. kez startı verilmiştir… 2017 Yılında kazanan isim TARSUS BEYAZI yine Selim KAYA ile birinciliğe uzanmıştı.

Birincilik ikramiyesinin 770.000 TL olan ve 2100 metrelik çim pistte ekranlara gelen nefes kesen mücadelede kazanan PERİ LİNA olurken, Ahmet Çelik ile start alan koşunun AGF’si VALENCIA ikinci, Furkan YÜKSEL idaresindeki ŞEKER HANIM üçüncü ve Özcan YILDIRIM ile GRAYAMAZON tabelanın dördüncü basamağını oluşturmuştur.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.