6 Temmuz 2020 Pazartesi günü akşam koşuları Urfa’da devam ediyor. 8 koşuluk yarış programında altılı ganyan 3.koşu ile birlikte saat 19:00’da ekranlara gelecek.

3.KOŞU – ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Urfa’da altılı ganyanın ilk ayağı zor bir koşuyla başlıyor. Kalabalık geçmekte fayda var. (5)FRIZER ilk safkan olarak görüyorum. (4)DAR SOKAK rakibi olur. Eksik koşmaları halinde (8)DISTANT BABY ve (10)GEYİKLİ devreye girebilir. Son koşularında beklentileri karşılayamasa da orjinini beğendiğim (13)ROCK AND ROLL sürpriz yapabilir.(7)REHA HAN ise eklemek istediğim son safkandır.

4.KOŞU

Vasat isimlerin arasında (16)RISE OF SILINCE çok ön plana çıkıyor. Maiden koşuda Ferit Yardımcı ile koşacak safkanın geçildiği taktirde yerine at yazmak çok zor. Belki (1)AMEDYE olabilir. Ama bence risk alınmalı. (16)RISE OF SILINCE geçilmez.

5.KOŞU 

Sevdiği mesafede (2)GÜLAYFER ilk sırada gördüğüm isimdir. (1)BEŞALTIGÜLÜ güçlü rakibi olacaktır. Bu ikilinin eksik koşması halinde ekürilerden (4)BİNDALINGÜLÜ devreye girer. Sürpriz (9)AŞKBELASI olur. Bir de (5)DEBİHE HANIM ve bir diğer eküri (3)SERVİSU‘yu yazmadan edemedim.

6.KOŞU

İlk startını kazanıp beklentilerin yüksek olduğu isimler var. (5)ZAFER MEYDANI ilk startında köy kasaba kurarak kazanmıştı. Bugün ilk sırada yazmazsak ayıp olur. Rakibi olarak (7)DİZDAR GÜLÜ ve (3)HİLVANLIM isimli tayları görüyorum. Ferit Yardımcı il start alacak (8)TİMURTAŞ‘ta bu ayaktaki son safkanım. İmkanı olan RUN hariç hepsi geçmeli.

7.KOŞU

Dengesiz koşuları olmasına rağmen (4)QUEEN SALIMA bu grupta fark yaratabilecek bir isimdir. Rakibi (9)FREESIA olur. (6)CAN DOSTUM ve (14)STAY STRONG eklemek istediğim son safkanlardır.

8.KOŞU

Çok formsuz olsa da bu mesafede (9)ISTANBUL HOUSE her zaman kollayacağım bir isim. Sürpriz ilk atım. Yarışın iddalı ismi olarak (3)NEW TRANSATLANTIC‘i görüyorum. (5)HOVARDA gelirse şaşırmayacağım bir diğer sürpriz isimdir. (10)ANADOLIAN STORM ve (6)KING OF ODESSA ile kapanışı yapıyorum.

 

6 TEMMUZ 2020 ŞANLIURFA ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU5-4-8-10-13-7
2.AYAK – 4.KOŞU(16)RISE OF SILINCE
3.AYAK – 5.KOŞU2-1-4-9-5-3
4.AYAK – 6.KOŞU5-7-3-8
5.AYAK – 7.KOŞU(4)QUEEN SALIMA // 9-6-14
6.AYAK – 8.KOŞU9-3-5-10-6

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.