6 Temmuz 2020 haftanın ilk gününden herkese merhabalar. Bugün açılışı Bursa‘da yapıyoruz. 11 koşuluk bir yarış programı var ve çift altılı ganyan heyecanı olacak.

Birinci altılı ganyan 2. koşu ile birlikte saat 13:30’da başlayacak.

İkinci altılı ganyan 6. koşu ile birlikte saat 15:30’da ekranlara gelecek.

 

2. KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Bursa’da altılı ganyanın başlangıç ayağında zor bir yarış bizleri bekliyor (2)ÇELİKMAVİ isimli Kaizbert temsilcisi safkanı çok şanslı görüyorum ve ilk sırada tutuyorum. Karakterli bir at ve kumda iyi 1200 mesafede iyi işler yapacaktır. Yine başarılı koşularıyla dikkatimi çeken (6)KUNDAKTEPE güçlü rakibi olur. (4)KARAÇETİN ve formsuz bir dönem geçirse de ben daha iyisini yapabileceğine inandığım (8)CANDANBEY kollanması gereken isimlerdir. Düzenli tabela hatta ilk 2-3 yapsa da (3)ULUBEYİ‘nin yarış hayatında toplam sadece 2 birinciliği var. Bugün sırf Mustafa Çiçek idaresinde koşacağı için yazıyorum. Yoksa böyle looser, kaybeden atlara tahammülüm yok.

3.KOŞU

Pist rekorunun kırıldığı mücadelede yine iyi bir derece ile ikinci olan (5)İNCİLİ ZEHRA bugün uygun grupta fotoya en yakın isim olarak görüyorum. Ayhan Kurşun ile start almıştı ilk yarışında, bugün de aynı binicisiyle rakiplerini geçecektir. Rakip arayanlar için Ayabakan tayı (1)AYMELEKCAN‘ı önerebilirim.

4.KOŞU

(6)NERTHAN BEY bu mesafeleri iyi koşan bir isim. Halen maiden atı olmasına karşın son iki çiminde güzel sonuçları var ve bugün de 4 kez bindiği jokeyi ile birlikte koşacak. İlk sırada görüyorum. (1)FEYMAN ABİ ve (3)CUMHURİYELİ rakibi olur. Sürpriz beklediğim isim ise rakiplerinin eksik koşması halinde değerlendirebileceğini düşündüğüm (2)MONTA MAYON‘dur.

5.KOŞU

Güzel bir yarış. (3)RUN OF THE SON 2100 kumda bende ilk sırada koşar. Rakibi 18 gün önce kazanan formda isim (2)HOSLİ olur. (1)BEHRAMKALE rakiplerinin hatasını değerlendirir. 3 safkan yeterli olacağını düşünüyorum.

6.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

(8)MAKARON ve (7)MABEYN iyi konumda görünen isimler ve galopları da bu doğrultuda fena değil. Ama yarış maiden ben tatmin olmadım. Orjinini beğendiğim (3)CİMDALLI için bir şans daha istiyorum. (2)BIRAK GİDEYİM de sürpriz beklediğim bir isim.

7.KOŞU

Baba Luxor, kısrak babası Kaneko olunca (4)BY CANKO‘dan beklentiler artıyor haliyle. Çimde başarılı olacağını düşündüğüm bir isim. Bugün uygun grupta fark yaratabilir. Alternatif tek önerebilirim. Aprantisi biraz soru işareti dolayısıyla rakip yazma gereği hissediyorum. (2)GOLDMARK ilk rakibi. Ekürilerden (9)GREEN GIFT iş yapabilir. Sürpriz için boş kilolardan (12)PACHINKO‘yu eklemek istiyorum.

8.KOŞU

(7)GÜLÇİN SULTAN en şanslı gördüğüm isim. (6)DÜZLÜK PRENSESİ orjiniyle dikkat çekiyor başarısız ilk 2 startı olmasına rağmen tekrar denemek istediğim bir safkandır. (9)MERYEMCE ve (4)BALSENA yarışın iddalı isimlerinden olur. (8)İPEKSOYLU ihmale gelmez. İlk kez start alacak (2)ALTIN KALPLİ de sıralamamı belirleyen son safkandır.

9.KOŞU 

Günün en güzel koşusu. 66.500 TL ödüllü KV6 ZEYTİNLİK KOŞUSU. (6)DON CORLEONE kısa mesafede mükemmel işler yaparak bugüne gelmiş bir isim. Tokaçoğlu idaresinde yine ilk sırada kollanmalıdır. Ancak mesafenin 2000 çime dönmesi bu safkan için ters tepebilir. Uzunda daha iyi koşan (1)PETROCELLI rakibi olarak gördüğüm safkandır. Ancak bu safkanın da eksisi şu ana kadar kumdaki 7 yarışında ilk 2 dışında kalmamış olmasına rağmen çimdeki iki yarışında 7. ve 9. olması. Yani çim onun için kötü olabilir. Özcan bugün Bursa’da sadece 1 safkana binecek o da (7)SECRET BLOOD. Son olarak da (8)TEAM MASTER sürpriz isim olarak tutmak istiyorum.

10. KOŞU

(12)TAVUZKUŞU bugün Murat Gündüzeli idaresinde start alacak. 7 gün önce ikinci olmuştu. Bugün daha uygun bir grup var. Kendi atlarına biniyor, tanıyor kazanmasını bekliyorum. Rakibi (1)BUĞULU GÖZ olur.

11. KOŞU

Zor bir yarışla kapatıyoruz. Formsuz bir dönem geçiriyor olsa da ağır sikletine rağmen 2000 kum pistte (1)ALTINBAY ilk sırada düşündüğüm isimdir. (11)GÖNÜL AVCISI ve (15)ZÜLFİKARYELİ ihmale gelmeyecek safkanlardır kollanmalıdır. (2)KIVRAKTAY ile birlikte galop çalışmalarını beğendiğim (8)İZTAN kapanıştaki son safkanlarımdır..

6 TEMMUZ 2020 BURSA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 2.KOŞU2-6-4-8-3
2.AYAK – 3.KOŞU(5)İNCİLİ ZEHRA // (1)AYMELEKCAN
3.AYAK – 4.KOŞU6-1-3-2
4.AYAK – 5.KOŞU3-2-1
5.AYAK – 6.KOŞU8-7-3-2
6.AYAK – 7.KOŞU(4)BY CANKO // 2-9-12

 

6 TEMMUZ 2020 BURSA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 6.KOŞU8-7-3-2
2.AYAK – 7.KOŞU(4)BY CANKO // 2-9-12
3.AYAK – 8.KOŞU7-6-9-4-8-2
4.AYAK – 9.KOŞU6-1-7-8
5.AYAK – 10.KOŞU(12)TAVUZKUŞU – (1)BUĞULU GÖZ
6.AYAK – 11.KOŞU1-11-15-2-8

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.