6 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

6 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri ile her daim yarışseverin yanında olduğumuzu ve hiçbir beklenti içerisinde olmadan sade bir şekilde tahmin paylaştığımız altilim.net sitemizde günün ikinci programı olan İSTANBUL at yarışlarını incelemeye aldık. İSTANBUL 6 Temmuz Çarşamba günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Siz değerli yarışseverlerimiz için www.altilim.net adresinde İSTANBUL PROGRAMI için oluşturduğumuz şablon ve yorumları sunmaya çalışacağız. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı “ALBATUR KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı Arap atları KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. 6 Temmuz İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi 1300 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – HABİLDEN banko olarak değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL’da yedili ganyan başlayacaktır. 1 – ANDIAMO , 2 – FINESSE ve 5 – SANTA PEKAN bu koşu için yeterli olacaktır. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda 4 – MİNİF REYİS , 9 – ÇOŞKUNKIZ ve 3 – ATLIOĞLUM öncelikli olarak bu koşuda yazılması gereken isimlerdir. 

4. KOŞU: İSTANBUL’da Beşli Ganyanın başlangıç ayağında 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ekranlara gelecektir. 4 – BOBUSHKA öncelikli olarak kazanmaya yakın gördüğüm isim olup küçük kuponlar da alternatif banko olarak bırakılabilir. En ciddi rakibi ise 3 – PERHANE etkili jokeyi Halis KARATAŞ ile hata kollayacaktır.   

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İNGİLİZLERİN HANDİKAP-16 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 3 – SOYBAŞ , 7 – VIGASCOGNE ve 8 – HEARTHROB bu koşuda öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken isimlerdir. Rakip olarak; 4 – ALKANHAN ve 6 – OGHUZ geniş kuponlara yazılmalıdır. Sürpriz için 1 – REDENTOR dikkat.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-6 mücadelesinde 2 – ULUER günün bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi ile İSTANBUL’da tabela ayağına start verilecektir. 4 – DERİN SULTAN etkili jokeyi ile günün bir diğer bankosu olacaktır.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün son ayağı ekranlara gelecektir. Bu koşuda 2 – SON OF A LEGEND alternatif banko olarak önerebileceğim isimdir. Rakipleri 5 – FAIRLY BORDER , 7 – GOYCOCHEA ve 1 – DESERT LION değerlendirilebilir.

6 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 – 9 – 3

2. AYAK: 4 – BOBUSHKA // 3

3. AYAK: 3 – 7 – 8 // 4 – 6 // 1

4. AYAK: 2 – ULUER (BANKO)

5. AYAK: 4 – DERİN SULTAN (BANKO)

6. AYAK: 2 – SON OF A LEGEND // 5 – 7 – 1

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!