6 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

6 Şubat 2020 (06.02.2020) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 16. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:00‘de ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 7 İngiliz atının katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-21 mücadelesiyle Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – CALLIENTE , 5 – PERFECT RUNNER , 2 – KIRCAALİ , 3 – POWER KING ve 4 – BIG DADAŞ burada ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılmasını önereceğimiz isimlerdir.

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 6 – OVAKAYA ve 8 – ÇAĞKAR ikilisi kazanması en muhtemel safkanlar olarak öne çıkmaktadırlar.

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 4 – GLABELLA grubun formda safkanı olup, sevdiği pist ve mesafede birinciliğin güçlü adayı olarak banko adayımızdır.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların bir araya geleceği 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek KISA VADE-8/DHÖW yarış Üçlü Ganyan oyununun ilk startını oluşturmaktadır. Daha öncede üstünlük sağladığı rakipleriyle tekrar start alacak olan 3 – OĞUZBOYLU‘nun bir kez daha  fotoyu önde geçmesini beklediğimizi belirtmek isteriz. 

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı 6 İngiliz atların katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-3/X-1 koşusu, 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Uygun grupta 1 – MY ROYAL SUN ve 2 – WHITE HART LANE kazanmaya en yakın gördüğümüz safkanlar olup, kurgularda eşit şans tanınması taraftarıyız.

 6. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların start alacağı 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW yarışı ile programın kapanış ayağı ekranlara gelecektir. 5 – FRENKLİ ATEŞİ , 3 – GÜNIŞIĞI ve 8 – ASİ KALP yazarak bu ayağı sağlama alabileceğinizi belirtmek isteriz.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

6 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 5 – 2 – 3 – 4
  2. AYAK: 6 – 8
  3. AYAK: 4 – GLABELLA (BANKO)
  4. AYAK: 3 – OĞUZBOYLU (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2
  6. AYAK: 5 – 3 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.