6 ŞUBAT 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 6 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

PAZARTESİ günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı; 4. Koşu'da ekranlara gelecek "ECEABAT KOŞUSU" olacaktır. 6 ŞUBAT 2017 (06.02.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile gerçekleştirilecek olan ALTILI GANYAN'ın ilk ayağı 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – KARDELİNA , 7 – DİLBAR , 6 – WARRIOR LADY ve 3 – AYZA birlikte şans vereceğim safkanlardır. Sürpriz için ise; 2 – WHO IS THAT CHICK ve 4 – ARWAADI değerlendirilebilir. Son dakika 5 – GREEN PUSS için öneri geldi arkadaştan onuda eklemenizi tavsiye ederim.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların 1800 mt.'lik kum pistteki ŞARTLI-3 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – AK KATMER , 8 – ŞANSI BOL ve 1 – GÜNYÜZÜ (9 ile eküri) arasında birincilik mücadelesi olacaktır diye düşünüyorum. Bu safkanlara rakip olarak ise; 4 – PAMUK ABLA ilave edilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 yarışı ise; 1800 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Bu koşu ile BURSA'da DÖRTLÜ GANYAN oyunu içinde start verilmiş olacaktır. 4 – ZÜLFO KİRVE günün ilk banko ismi olarak önerimdir.

4. KOŞU: "ECEABAT KOŞUSUgünün en önemli yarışı olan bu koşuya 4 ve Yukarı 4 İngiliz atı katılacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz KV-8 koşuda; 2 – ANGEL HORSE ve 1 – RÜZGAR ETO ikilisi kazanmasını beklediğim isimlerdir. 

5. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi için start verilecektir. Yarışı genel olarak değerlendirenler ALANGU'yu tek atacaklardır. Ama yarışlarını inceleme fırsatı olanlar bu safkanın kazandığı koşularda DİŞİLER ile start aldığıının farkına varacaklardır. Yani şimdi DİŞİLER ile koşup kazanan bu safkan erkekler ile koştuğunda kazanamaz mı demek istiyorsun diye bana soranlar olursa HAYIR sadece ŞANSININ AZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM diye önceden cevap vereyim. Çünkü; Yorumlardan bu sorular bana gelecektir. Peki ne yapılmalı benim bu koşuda öncelik vereceğim isimler; 2 – BEYREK (4 ile eküri) ve 1 – DÖKERBEY olacaktır. Eksik koşmaları halinde ise; 3 – TURGUT USTA (6 ile eküri) , 9 – POWER OF THE SUN ve 7 – CANKOPARAN hata kollayacaktır. 5 – ALANGU bu rakipleri yanında benim şablonumda sürpriz de yer alacaktır. 

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ise günün son ayağını oluşturmaktadır. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; 3 – JUNIOR ZAPPA bir diğer banko olarak önerimdir.

 6 ŞUBAT 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  1 – 7 – 6 – 3 // 2 – 4 – 5

 2.AYAK:  2 – 8 – 1 // 4

 3.AYAK:  4 – ZÜLFO KİRVE (BANKO)

 4.AYAK:  2 – 1

 5.AYAK:  2 – 1 // 3 – 9 – 7 // 5

 6.AYAK:  3 – JUNIOR ZAPPA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.