ADANA 6 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ günü yarış programında 7 koşu bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu saat: 18:00’da 1. koşu ile ekranlara gelecek. Altılı Ganyan ise saat: 18:30’da 2.koşu ile başlayacaktır.  Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – SELMET , 2 – ABRAJ ve 4 – DISTANT RISING arasında birincilik mücadelesi yaşanacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların yer aldığı SATIŞ-2 koşusunda öncelikli olarak 10 – TUNAHANBEY şanslı görüyorum. Daha sonra; 7 – DİRENTAY , 3 – LENGÜR LÜNGÜR (2 ile ekürü) ve 6 – ARASHAN kuponlara yazılabilir.

3. KOŞU: Altılının ikinci ayağı olan bu koşuda 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesini seyredeceğiz. Burada geçen ki koşusunda başarılı bulduğum isim 4 – CARIGRAD ilk at olarak kuponlara yazmanızı tavsiye ederim. Daha sonra;  2 – AWARD LOVER , 8 – QUEENS LEGEND ve 1 – ABOV rakipleri olarak kuponlara yazılabilir.

4. KOŞU: 5 atın koştuğu bu yarışta tek bir erkek at olan 2 – BAILAMOS banko olarak tercih etmek istiyorum. 1400 mt. mesafeli bir yarışta bu erkek safkanın uzak ara yarışı kazanması için hiç bir sebep yok. Lakin bu atı yarış saatine kadar çıkarmazlarsa...

5. KOŞU: 5 – SAKARBAŞI ve 6 – SERHANTAY arasında birincilik mücadelesi olacaktır. Eğer bu iki safkan beklenilen şekilde koşamazsa veya koşturulmazsa 4 – KIZILTUĞ hata kollayacak tek isim olarak görünüyor.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu tabela ayağına yerleştirilmiş… Sanki buraya kadar güle oynaya gelin biz burada halayın başını devralırız der gibi… Neyse koşuya dönersek buradaki sıralamam; 10 – TİBO , 2 – BARDAM , 1 – ATEŞ BÖCEĞİM ve 7 – MARANA TAU burada öncelikli olarak yazılması gereken safkanlar. Nedense bu ayakta süpriz olabilecek hissine kapıldım. Buraya süprizcilere önerim olarak 8 – OCEAN GIRL isimli safkanı takibe almalarını isterim…

7. KOŞU: 6 – ÜMİDİM ve 10 – TAMBORA arasında geçecek diye tahmin ediyorum. Ama nihayetinde kalabalık bir koşu ve ne olacağı da meçhul. Lakin bu safkanların içinden ancak eleye eleye bu iki ismi çıkarabildim sizlere. Tuttuğunuz atlar var ise bütçeniz elverdiği kadar yazabilirsiniz…

 

6 ŞUBAT 2016 – ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 10 – TUNAHANBEY // 7 – 3 – 6

2. AYAK: 4 – CARIGRAD // 2 – 8 – 1

3. AYAK: 2 – BAILAMOS (BANKO)

4. AYAK: 5 – 6 // 4

5. AYAK: 10 – 2 – 1 – 7 // 8

6. AYAK: 6 – 10

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.