6 OCAK 2018 – ADANA ALTILISI

6 Ocak CUMARTESİ günü ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE Oyunu 1. Koşu ile saat 18:00’de,  ALTILI GANYAN Oyunu ise 2. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

6 OCAK 2018 Cumartesi akşamı ADANA’da 7 koşulu program ekranlara gelecektir. 6 Ocak 2018 (06.01.2018) Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

 1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesiyle birlikte günün ilk startının verileceği YEŞİLOBA Hipodromu’nda; YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecek mücadelenin; 1 – APIKO DORA ve 2 – SPEEDY GUNNER arasında geçmesini bekliyorum.

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 5 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – DOMANİÇ‘in son yarışına anlam veremedim… Gruptan mı etkilendi, jokeyden mi bu yarışta anlarız… ALTILI’nın ilk ayağına banko ile başlamak istiyorum.

 3. KOŞU – (BEŞLİ GANYAN) : GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. 3 Yaşlı 8 İngiliz atı, katılacakları 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-1 koşu ile yarış hayatlarına merhaba diyeceklerdir… Öncelikli olarak safkanların ayaklarının düz basmasını temenni eder, sahiplerine başarılar dileriz. 3 – LORD COMMANDER , 8 – STAY STRONG , 1 – ALBERTUS ve 7 – TOO FAST birlikte kuponlara yazmanızı önereceğim isimlerdir.

 4. KOŞU – (DÖRTLÜ GANYAN) 1500 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3/Dişi koşuya; 3 Yaşlı 9 İngiliz safkan katılacaktır. Aşağı yukarı birbirlerine denk güçteki isimlerin yer aldığı bu yarışta; 4 – MALONES , 9 – PERİ LİNA , 1 – MATADOR KIZ ve 6 – ROYAL SUN şanslı olup, ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

 5. KOŞU – (ÜÇLÜ GANYAN) KURTULUŞ KOŞUSU AÇIK A-2 koşusu, programın önemli mücadelesi olup 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı koşuda; 1 – GOOD CURY günün bir diğer bankosu olarak tuttuğum safkandır. Başarılı yarışlar sergileyen GOOD CURY rakiplerinin önünde fotoya rahat bir şekilde gireceğini düşünüyorum.

 6. KOŞU Programın bir diğer ŞARTLI-1 yarışıyla birlikte tabela ayağı ekranlara gelecektir. Yine burada koşuya katılacak olan; 3 Yaşlı 8 İngiliz atının ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 4 – PALAWAN , 6 – TATVAN BEYİ , 5 – SUPER MARIO ve 3 – LOST AMIGOS sıralaması gözardı edilmemelidir.

 7. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖ/Dişi mücadelesiyle ADANA’da kapanış koşusunun startı verilecektir. Formda isim 7 – DOMATES GÜZELİ küçük kuponların sığınabileceği bir diğer tek olarak önerimdir. Rakipleri ise; 8 – ELABARS , 2 – ATLIGÜL , 9 – FARİSE ve 6 – DENGİZKIZI geniş kuponlara yazılması gereken diğer şanslılardır.

6 OCAK 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: 3 – DOMANİÇ (BANKO)
  2. AYAK: 3 – 8 – 1 – 7
  3. AYAK: 4 – 9 – 1 – 6
  4. AYAK: 1 – GOOD CURY (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 6 – 5 – 3
  6. AYAK: 7 – DOMATES GÜZELİ // 8 – 2 – 9 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.