6 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 6 OCAK 2017 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü KOCAELİ Hipodromu 7 koşu ile gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. 6 OCAK 2017 (06.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Yedili Ganyan'ın başlayacağı bu koşuda; 1 – BARRERA , 6 – BAILAMOS , 2 – EL MIRADOR ve 5 – LEO şanslı gördüğüm isimlerdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): KOCAELİ Hipodromunda 5 ve Yukarı Arap atların start alacağı ŞARTLI-3 yarış ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan mücadelede; Son koşularını bu pistte gerçekleştiren ve 1400 mt.'de 62 kg. ile yarıştan dördüncü olarak ayrılan 1 – ANEMON FIVE (6 ile eküri) bu defa uyumlu binicisi ve kilo avantajı ile daha şanslı konumda olup kazanmasını beklediğim safkandır. Olurda eksik koşar ve beklenileni veremez ise zaten karışmaya müsait bir koşu türü kazanacak safkanı bulmak çok zor olacağından ilk ayağı HEPSİ diyerek geçmenizi öneririm. Yani ANEMON FIVE ya tek atacağız ya da HEPSİ diyerek şansımıza hangi safkan varsa onun gelmesini bekleyeceğiz. Beni biliyorsunuz öyle kolay kolay bir ayağı kapatmam ama burada eşit güçte safkanlar olduklarını düşünüyorum. En düşük puanlısı bile ağır kilo ile ağır gruplarda start almış ve şimdi hafif kilo avantajını kullanarak belki 6 – 7 Lira ganyanla gelmeye müsait durumdadır… Gene de kurgu sizin, kupon sizin bizler sadece yardımcı olmaya çalışan yarışseveriz.

3. KOŞU: ​​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ise günün ganyanı uygulamasının yapıldığı yarış olacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 2 – ÇERMİ KHAN ve 1 – BÜTÜNHABER ikilisinin önplana çıktığı yarışta geniş kupon yapan yarışseverlerin rakip olarak; 4 – MELİKBEY ve 3 – KIRBULUT'u eklemelerini öneririm. Sürpriz için gözüme çarpan; 5 – MÜDERRİS ve 7 – BAHANE oldu. Galopları güzel bu yüzden günün ganyanı olurlarsa iyi de para veir altılı… Tek problem BAHANE'nin arasıra geç çıkış yapıyor olmasıdır. Bu safkan düzgün bir şekilde starttan çıkabilirse, güzel yarışlarını bizlere seyrettirecektir diye düşünüyorum.

4. KOŞU: 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusunda; 2 – BLACK ADLER , 3 – SKY MASTER ve 1 – AVION KHAN birinciliğin güçlü adaylarıdır. Rakipler ise; İlk defa koşacak olmasına rağmen galoplarını beğendiğim 4 – TALE OF SUNFYRE ile bu pist ve mesafede iyi bir dereceye sahip olan 8 – YİĞİDİN KIZI ihmale gelmeyecek safkanlardır.

5. KOŞU: ​​ÜÇLÜ GANYAN oyunu bu koşu ile başlayacak olup, 1700 mt.'lik kum pistte seyredeceğimiz bir mücadele olacaktır. 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 koşusunda; 1 – APACHE KHAN (3 ile eküri) ve 2 – BATURALPBEY arasında geçebilecek bir yarış olduğu için ayrımsız olarak kuponlara yazmakta fayda var.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların 1500 mt.'lik kum pistte katıldıkları KV-6 mücadele ile KOCAELİ'de tabela ayağı için start verilecektir. 2 – DECOLTE'den burada güzel bir yarış çıkarmasını bekliyorum. O kadar inceledim ben rakip bulamadım, sizde varsa ekleyin yanına… Günün ilk banko safkanı olarak sizlere önerimdir.

7. KOŞU: Günün son yarışı ise yine bir MAIDEN mücadele ile ekranlarda olacaktır. Kısa mesafeli kum pist yarışı ile gerçekleştirilecek koşuda; DOĞUKAN Kardeş… Şu atı tırnağının ucunda gezdirip durma artık. Sen de biliyorsun geleceği parlak bir at ama bir türlü şu tabela içinde ve daha çok ikincilik, üçüncülüklerde gezmesine müsade etme. Senin başarılı bir binici olduğunu biliyoruz. 6 – HENDEK PRENSİ ile artık potoya girme zamanı. Bence safkan ile arandaki iletişim süper. Günün bir diğer bankosu olarak bu safkanı öneriyorum ve pişman olmayacağımızı da düşünüyorum.

6 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – ANEMON FIVE // HEPSİ

2.AYAK: 2 – 1 // 4 – 3 // 5 – 7

3.AYAK: 2 – 3 – 1 // 4 – 8

4.AYAK: 1 – 2

5.AYAK: 2 – DECOLTE (BANKO)

6.AYAK: ​6 – HENDEK PRENSİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.