6 OCAK 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI

İSTANBUL 6 OCAK 2016 programı şöyle; 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Sayın Yarışsever kardeşlerim ben kendime özel geliştirdiğim bir sistem ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu durum atların performanslarını es geçtiğim anlamına gelmez atların performanslarınıda değerlendirmek zorundayım bunun yanın birikimde gerekiyor aynı zamanda uzun yıllar ara verdiğim için at yarışlarına bazen tahminlerimde sıkıntı olabilir fakat ilerleyen günlerde sizlere dahada sıhhatli yorumlar yapacağıma inanıyorum

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbulda bu tür mesafelerde dişilere mahsus yarışlarda hep ağır kilolu favori at ikinci olmuş birinci olan atlar ise puana göre 4,5,6’ıncı atlar olmuş bu koşudada favori diğer atlara göre ağır kilo taşıyor 7’li PLASE için favori atı yazmakta yarar var ama birinci olacak olan at ise dediğim atlardan seçilmeli bunlarda sırası ile 7 – LA BOHEME, 6 – BRAMARE, 4 – BLOW THE WİND. 3 – ANGEL OF WESTPORT ve 2 – AMBRASİA yarış sırasında çokoprensmi almıya gidecekler göreceğiz.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 10 – TORNACI binicisi iyi idare edebildiği takdirde potayı önde geçebilir rakipler başta 8 – YOL BULAN ve her iki ekürideki atlardır.

3. KOŞU: 10 – GAGAUZ ilk atım 3 – DİLAVER BEY ile ikili olacağını düşünüyorum koşunun favorisi 2 – DESPOT’da yazılabilir.

4. KOŞU: 2013,2014,2015 yıllarında bu koşu 10 attan fazla atın iştiraki ile koşulmuş 2013 yılında 12 atın katıldığı koşuda puana göre onuncu at kazanmış son iki yıl ise hep favoriler kazanmış. Bu verilere göre 3 – MAXIMUS DREAM tek gözüküyor üzerine binen son günlerin kazanan jokeyi U.POLAT’a güveniyorsanız tek geçin derim.

5. KOŞU: Bu koşuda GAZİ koşusu kazanmış bir ananın oğluna güvenmeyecezde kime güvenecez 4 – WOLF PRİNCE’i tek geçiniz.

6. KOŞU: Bu koşuda koşunun favorisi 5 – MERİH kesinlikle yazılmalı fakat ben bu koşuda BOMBA atlarada yer verilmesi taraftarıyım (puanlı atları siz değerlendirin) bu atlar ise sırası ile şunlar olabilir 10 – TUMBUL SABURUM, 2 – FİLOZOF TAY ve 9 – TAYLANHAN’dır.

7. KOŞU: 10 – NURYÜZLÜM 9 – ZİLZAAL 7 – KORCAN ve 13 – TURBOER sanırım yeterli olacaktır bu ayak için.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.