6 OCAK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 6 OCAK 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – FOULITA ve 3 – ANGEL OF WESTPORT arasında bir yarış gibi duruyor. Lakin burada 2 – AMBRASIA favorilerin ciddi rakibi olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı ganyanın ilk ayağı bize yol vermesinler diye önceliği “Yol” isimli safkanlara verdim; 8 – YOL BULAN ve 9 – YOL ALAN öncelikli olarak önerdiğim isimlerdir. Daha sonra; 10 – TORNACI , 2 – BUZKAYA bu ayak için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 10 – GAGAUZ günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 3 – MAXIMUS DREAM ile 4 – STEP BY STEP arasında birincilik çekişmesi yaşanacaktır. İki kalite safkanın yanına başka at önermiyorum, sizlerin tuttuğu isimler var ise ekleyebilirsiniz.

5. KOŞU: Bu ayak için önereceğim safkanlar; 1 – TAMERCAN , 4 – WOLF PRINCE , 3 – IMPULSIVE ve 2 – RÜZGAR GOLD olacaktır.

6. KOŞU: 5 – MERİH , 1 – BULUT REİS , 8 – TANATAR ve 6 – METECİK ile tabela ayağını geçebiliriz. Bu ayakta 2 – FİLOZOF TAY süpriz yapabilir dikkat…

7. KOŞU: 9 – ZİLZAAL kısalan mesafede etkili jokeyi ile MAIDEN’e veda edecektir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.