Sayın yarışseverler, yine sizlere küçük de olsa bir harçlık parası çıkartmayı başardık. 6 Ocak 2016 Bursa at yarışı tahminimiz başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Her zaman dediğim gibi miktarlar önemli değil, gün gelir daha büyük ikramiyeleri de hep birlikte kazanırız…. Biz sizlere ÜCRETSİZ olarak AT YARIŞI TAHMİNİ sunduğumuzdan dolayı sizlerin takdirine özen göstermeye çalışıyoruz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz. İnanın burada bu tahminleri oynayan binlerce yarışsever vardır. Belki güvenemeyip sadece teklerimizden faydalananlar bile teşekkür olarak geri dönüş yapmaktadırlar… Sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizler kazandıkça bizler mutlu oluyoruz. Burada bir emek verip TAHMİN SUNAN “Hikmet Bey” de başarılı tahminler vermektedir… Bugün benim tahminim tuttu, yarın belki onun tahmini tutacaktır… İnanın bu oyunu sizlere sunmak için her akşam bir gün sonraki programlara çalışıp sunuyoruz… Lafın kısasına gelirsek BURSA TAHMİNİ aşağıda, verdiği miktarlar ve sonuçlar da hemen altında yer almaktadır.

6 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

Adsız

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.