6 OCAK 2016 – BURSA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

BURSA 6 Ocak 2016  Çarşamba  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:13:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

Büyük paralar verecek bir programa benzemiyor fakat Bursanın ne yapacağı belli olmaz art arda sürprizler patlAyabilir.

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – OCEAN LOWER , 4 – MY KONOS ayrım yapılmadan yazılmalıdır 3 – KÜLÜNK SULTAN bu iki atın kapışmasından istifade edebilir koşunun sürprizlerini ise 1 – NURSENA ve 7 – BİR UMUT’dan bekliyorum.

2. KOŞU: 4 – EMBİR HAN bu gurubu geçebilecek düzeyde bir at. Kötü koşması halinde 8 – TURABİ devreye girecektir.

3. KOŞU: 2 – EKİNER ve 4 – KEREMCAN bu ayak için yeterli olur görüşündeyim daha at yazmak isteyenlere 6 – PORSUK BEYİ’ni öneririm.

4. KOŞU: 4 – SUN BURN ve 1 – GRADE BOY arasında geçeceğini sanıyorum. dört yaşlıya yeni geçmiş olan 3 – FRATELLİ’yi seyredip göreceğiz.

5. KOŞU: Ekürilerden 6 – DOLUDİZGİN ve 7 – GÜNEBAKIŞ arasında geçmesini beklediğim yarışta 2 – GÜNYÜZÜ’de ihmale gelmez 5 – BESSEY sürpriz.

6. KOŞU: 5 – BÜYÜK AJİBA bu guruba üstünlük sağlıyacaktır. 3 – BARB FACE başka at yazıcaklara tavsiyemdir.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.