6 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

6 OCAK 2016 Çarşamba BURSA Yarışları 6 Koşulu olarak düzenlenmiş. ALTILI Ganyan 1. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 – KÜLÜNK SULTAN ve 5 – OCEAN LOWER arasında birincilik mücadelesi olacaktır. 4 – MY KONOS rakiplerinin hatasını kollayacaktır.

2. KOŞU: 8 – TURABİ , 4 – EMBİR HAN ve 1 – AKOĞUZ yarışın önde gelen isimleri olsada burada güzel bir yarış sergileyeceğini düşündüğüm 2 – BAŞYAZAR dikkate alınmalıdır. 

3. KOŞU: 7 – TORAMAN’ın Bursa da yapmış olduğu galoplar hoşuma gitti… Burada banko olarak önermek istiyorum. Bakalım yarın ilk Bursa macerasında neler yapabilecek.

4. KOŞU: 1 – GRADE BOY , 3 – FRATELLI ve 4 – SUN BURN bu ayak için yeterli olacaktır.

5. KOŞU: 1 – BAHTIŞAHANE , 2 – GÜNYÜZÜ ve 3 – ATİKKIZ burada öncelikli yazılırken, takibim de olan ve sevdiği mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm 7 – GÜNEBAKIŞ kuponlarda bulunmalıdır.

6. KOŞU: 5 – BÜYÜK AJİBA günün bir diğer bankosu olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.