6 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

6 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

6 OCAK 2016 Çarşamba BURSA Yarışları 6 Koşulu olarak düzenlenmiş. ALTILI Ganyan 1. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 – KÜLÜNK SULTAN ve 5 – OCEAN LOWER arasında birincilik mücadelesi olacaktır. 4 – MY KONOS rakiplerinin hatasını kollayacaktır.

2. KOŞU: 8 – TURABİ , 4 – EMBİR HAN ve 1 – AKOĞUZ yarışın önde gelen isimleri olsada burada güzel bir yarış sergileyeceğini düşündüğüm 2 – BAŞYAZAR dikkate alınmalıdır. 

3. KOŞU: 7 – TORAMAN’ın Bursa da yapmış olduğu galoplar hoşuma gitti… Burada banko olarak önermek istiyorum. Bakalım yarın ilk Bursa macerasında neler yapabilecek.

4. KOŞU: 1 – GRADE BOY , 3 – FRATELLI ve 4 – SUN BURN bu ayak için yeterli olacaktır.

5. KOŞU: 1 – BAHTIŞAHANE , 2 – GÜNYÜZÜ ve 3 – ATİKKIZ burada öncelikli yazılırken, takibim de olan ve sevdiği mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm 7 – GÜNEBAKIŞ kuponlarda bulunmalıdır.

6. KOŞU: 5 – BÜYÜK AJİBA günün bir diğer bankosu olacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "6 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
zafer öztekin

caner bey yaklaşık 10 gündür sizi takip ediyorum, içten ve samimi yorumlarınızı taktirle karşılıyorum emeğinize sağlık, lakin sizde bizde ne yaparsak yapalım, karaktersiz bir iki jokey yüzünden altılıyı tutturma imkanımız yok , bu gün adana 3 ayakta 2 geçilmeyecek bir at şöförü karaktersiz, ilk ayakta 9 numara bana göre geçilmezdi nurettin şen karakter yoksunu , ben bunlara değilde bunlara güvenipte atlarını teslim eden at sahiplerine de şaşıyorum, yada şehir efsaneleri doğrumu % 100 gelecek atları bu jokeylere verip getirmeyin diye talimat mı veriyorlar, bi takım numaralar dönüyo bizlerde satrançtaki piyon gibi oynayıp duruyoz