6 NİSAN 2018 – KOCAELİ ALTILISI

6 Nisan 2018 CUMA günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromu’nda 8 Koşulu gündüz yarış programı ekranlara gelecektir. YEDİLİ GANYAN Oyunu 2. Koşu saat 15:00’deALTILI GANYAN Oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır.

8 Nisan Cuma 8 koşulu programın ile KOCAELİ KARTEPE HİPODROMU 28. Yarış gününde ekranlara gelecektir. 6 NİSAN 2018 (06.04.2018) Kocaeli at yarışı tahminlerine geçelim…

1. KOŞU: 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16 yarış ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – RESURRECTION bu defa uygun kilo avantajı ile birinciliğin güçlü adayıdır… Rakipleri 1 – ANATOLIAN STORM ve 5 – FLASH GORDON olarak gözüküyor.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHT mücadelesiyle KOCAELİ’de YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu başlayacaktır. 2000 metrelik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 4 – KORALAY ve 5 – BAŞKAYNAK başarılı bulduğum ikili olup, ayrımsız olarak kuponlara önereceğim isimlerdir. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı 8 Arap safkanın 1500 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW yarışıyla ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 2 – FORDTA TEK buradaki çoğu rakibini daha öncede geçtiğinden öncelikli olarak birinciliğin güçlü adayı olacağını düşünüyorum. Rakip yazmak isterseniz; Son iki yarışında İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda tabela dışında kalan ama hemen bir önceki koşusunu KOCAELİ pistinde gerçekleştiren 7 – ONNUMARA takibe alınması gerekiyor. Çok at yazacaklar; 3 – NASUHOĞLU‘nu da kuponlara ekleyebilirler.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN/DHÖW koşusuyla BEŞLİ GANYAN ayağının başlangıç mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – BATURKAYA (3 ile eküri) ve 11 – HABERLİ birinciliğe uzanmaya en yakın safkanlardır… 5 – HÜROĞLU , 9 – ALTIN TURBO ve 2 – ÇARİM ise geniş kurgularda değerlendirilmesi gereken diğer şanslılardır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16/Dişi yarışı 2000 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlayacağı bu koşuda; 3 – SİNKIZI ve 6 – ALFA KIZI öncelikli olarak kuponlara yazmanızı önereceğim isimlerdir… Rakip ekleyecekler ise; İZMİR’den hazır ve formda gelen 2 – CASSOWARY başta olmak üzere 4 – MENINA , 5 – LADY CARINA , 1 – BÖRTEÇİNE ve ciddi kilo avantajı bulunan 7 – WEMBLEY FIRTINASI kuponlara yazılabilir… 

6. KOŞU: 2. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı ise; 1400 metrelik kum pistte yapılacak ŞARTLI-5/Dişi yarışıyla ekranlara gelecektir. Burada biraz risk alarak 3 – GREEN DUCHESS banko olarak yazacağım… Evet karışık gibi duran yarışta, risk almak istedim… Gerek galopları gerek bu pistte sürekli koşuyor olması, kazanması yönünden avantajlı duruyor. 

7. KOŞU: 4 ve Yukarı 7 İngiliz atının 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesiyle, tabela ayağı için start verilecektir. 2 – CHICAGO uygun kilosuyla 1 – BLACK WASP‘ın ciddi rakibi olur… Ayrımsız yazmamız gereken ikilidir… 

8. KOŞU: Programın son koşusu olarak ekranlara gelecek olan günün bir diğer MAIDEN yarışında ise; 4 – GECE KUŞU bu defa MAIDEN’a veda edeceğini düşündüğüm isim olup, günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir.

6 NİSAN 2018 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU  Kocaeli banko yarış tahmini

1.AYAK:  2 – FORDTA TEK // 7 – 3

2.AYAK:  1 – 11 // 5 – 9 – 2

3.AYAK:  3 – 6 // 2 – 4 – 5 – 1 – 7

4.AYAK:  3 – GREEN DUCHESS (BANKO)

5.AYAK:  2 – 1

6.AYAK:  4 – GECE KUŞU (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.