6 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

6 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 6 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

6 Nisan 2016 tarihinden itibaren “ELAZIĞ” koşuları başladığı için, BY-HİKO’dan “İSTANBUL” programını devralmış bulunmaktayım (CANER). Biliyorsunuz doğu programlarına daha dikkatli ve sistematik olarak çalışan BY-HİKO umarız ELAZIĞ programlarında da başarılı sonuçlar ile sizlere en iyi tahminleri sunacaktır. İstanbul programı için ise onun başarısını düşürmemek kaydıyla ben de sizlere diğer programlardaki gibi çalışmalarımı aynen yorumlayarak yazacağım. Hep birlikte nasipse harçlıklarımızı çıkarmaya devam edelim. Biliyoruz bizi takip edenler bir kaç at ekleyerek yarışları tutturuyorlar. Bunları da yorumlarla lanse ediyorlar… Bizler bu duruma çok seviniyoruz. Diliyoruz ki inşallah daha büyük ikramiyeleri hep birlikte kazanırız. İSTANBUL at yarışı programında hepinize başarılar diliyorum ve yorumlarıma geçiyorum.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı ARAPLAR atlarına mahsus bu koşuda HANDİKAP-16 bir mücadele izleyeceğiz. 6 – DESPOT öncelikle şans tanıyacağım bir isim belki küçük kuponlar da banko olarak bile yazılabilir. Rakip arayanlara ise önereceğim safkanlar şunlardır; 4 – KIZILHAN ve 1 – İBİN değerlendirilmelidir. Süprizi ise tek dişi koşan safkan 2 – SELUŞKA yapabilir. Yani kaçan kovalanır ama 2000 mt. bakalım bu kadar erkek safkanın içinde kaçabilecek mi o da koca bir soru işareti ama süprizcilere öneririm.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı ARAPLARIN KV-22 mücadelesi “İSTANBUL EMN. MD. KOŞUSU” ile beşli ganyan ayağı başlıyor. Güzel bir yarış izleyeceğimiz kesin. 2 – TORAMAN (1 ile eküri) , 9 – KOLARAFET (13 ile eküri) ve 4 – YOLALAN (3 ile eküri) sanırım bu üç safkan eküri avatajları ile ön plana çıkacaktırlar. Bu üç safkanın hata yapması hatta pardon altı safkanın hata yapması kimin işine yarar derseniz kendisini unutturan 7 – ANILBEY diyebilirim.

3. KOŞU: KV-22 koşusunun ardından hemen bir KV-8 “AVRASYA EKONOMİ ZİRV. KOŞUSU” geliyor. Burada ise 3 Yaşlı İngilizlerin mücadelesini izleyeceğiz. 1500 mt. mesafeli bu koşuda; S. Kaya idaresindeki 1 – DAYIM BENİM , G. Kocakaya ile başarılı yarışlar çıkaran 4 – MY BILLIONAIRE ve galoplarını beğendiğim 2 – HILL HEAD yeterli olacaktır kanısındayım. Süprizi ise KAYA kardeşlerin yarış içerisindeki tutumuna bağlı olarak M. Kaya’nın binmiş olduğu 3 – GOYCOCHEA yapabilir. 

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile üçlü ganyan oyunu başlıyor. 7 – OLGUNBABA , 8 – ŞEREFKAR , 2 – CAUNOS (9 ile eküri) ve 4 – EFLATUN yazılabilecek isimlerdir. Tamamen sizlere bırakıyorum bu MAIDEN mücadeleyi.

5. KOŞU: 3 – YÜREĞİM burada banko olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 6 – TORNADO STRIKE günün bir diğer bankosu olarak önerimdir. Bir önceki koşusunu ağır kilo ile kazanmayı başaran safkan yine aynı jokeyiyle birlikte hafif kilo avantajını da göz önünde bulundurursak gelmemesi için hiç bir sebep yoktur.

 

6 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 6 – DESPOT // 4 – 1 // 2

2. AYAK: 2 – 9 – 4 // 7

3. AYAK: 1 – 4 – 2 // 3

4. AYAK: 7 – 8 – 2 – 4

5. AYAK: 3 – YÜREĞİM (BANKO)

6. AYAK: 6 – TORNADO STRIKE (BANKO)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "6 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
Nazım

Teşekkürler emekleriniz için