6 NİSAN 2016 – ELAZIĞ ALTILISI (BY HİKO)

6 NİSAN 2016 – ELAZIĞ SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ELAZIĞ 6 Nisan 2016 Çarşamba günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: Günün başlangıç koşusunda 3 – BAHABEY ve 10 – MİRZEYBİN ikilisi tutuyorum üçlü bahis için 2 – ARDAKAYA tabela içinde 4. atım 7 – DUBAİLİ

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 liler için en ideal isim 3 – GOLDEN COUNTESS

3. KOŞU:  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Daha önceki yıllarda 3 yaşlı arapların maiden koşularında çoğunlukla dişi atların başarılı olduğunu gördüm bu koşuda dişi ağırlıklı olduğu için ilk tercihim 6 – BEYBİNİN KIZI daha sonra koşunun favorisi 1 – HOZANBEY ve baba kardeşi 5 – AYŞE ROSE yazılabilir istatistiklerime göre 4.kulvardan çıkan atlar çoğunlukla kazanmış eğer yazabilirseniz çok sürpriz bir at 8 – DOĞANGELİN 

4. KOŞU: Sürprize çok müsait olan bu koşuda favori atında şansı var o bakımdan öncelikle çok müsait kilosuyla 9 – SURUÇKAN ilk atım önceki yıllarda elazığ macerası olan ve aynı  mesafedeki bu koşuda ikinciliği bulunan 12 – KÖKMENİNOĞLU 7 – ÇİRKİNAĞA ve 8 – FERİTİNOĞLU  benim önerilerim. 

5. KOŞU: Geçen yıl bu koşuyu Ş.Urfadanda aşina olduğumuz 2 – CONCRETE (ek:1-KİNG UGLY) ekürileri kazanmışlar o koşuda king ugly favori imiş günün bankosu olmaya namzet bu eküriler. yanlız şunuda belirtmeliyim son iki yılda birinci olan atlar puana göre 6. atlar kazanmış olduğu için çok at yazacak olanlar start numarası bile aynı olan 6 – TRENDSETTER’e bir çarpı atabilirler.

6. KOŞU: Öncelikle gurubun en formda ismi ve favorisi 1 – NEW ALAÇAT muhakkak yazılmalıdır daha sonra ise başta 8 – OLGARHAN, 4 – METİNBABA, 3 – BİRDALKAN, yazılabilir koşunun bombasınıda Elazığ pistini çok iyi tanıyan 11 – BAYRAMOĞLU’ndan bekliyorum.

7. KOŞU: Günün ikinci maiden koşusuda öncekinin ayni takdir edersiniz hiç koşmamış atları tahmin etmek hayli güç olduğu için öncelikle yüksek puanlı atları tercih etmemiz gerekir buna göre ilk atım 3 – KATIKRAL daha sonra kumun kralı Yalaz’ın tayı 4 – MIÇEY AĞA, ve 2 – AĞILMUSBEYİ bu koşuda sürpriz atım 7 – BİHTER SULTAN (ek.8-BİTTER ABLA) ekürileri olacaktır.

8. KOŞU: Son ayakta ilk atım 6 – KOMEDYEN üzerine binen jokey bu atı çok yakından tanıyor sanırım üstelikte kendi atları tek geçilmeside düşünülebilir at yazıcak olanlar buraya koşunun favorisi 1 – ÖZDEMİR kesin yazmalılar.

6 NİSAN 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 6 – 1 – 5 //// 8

2.AYAK: 9 (tek geçilebilir) //// 12 – 7 – 8

3.AYAK: 2 – CONCRETE (ek:1-KİNG UGLY) banko

4.AYAK: 1 – 8 – 4 – 3 //// 11

5.AYAK: 3 – 4 – 2 //// (7/8)

6.AYAK: 6 – 1

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "6 NİSAN 2016 – ELAZIĞ ALTILISI (BY HİKO)"

En Yeniler Eskiler
engin cevahir

emeğine sağlık

Kemal

Emegine saglik ustadim