6 MART 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecekti24r…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

6 MART 2019 ÇARŞAMBA (06.03.2019) İSTANBUL 19. Yarış gününde; 7 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)İstanbul altılı ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışta; 4 Yaşlı 9 Arap atı start alacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak zorlu mücadelede; Karışık geçmeye en müsait yarış olduğundan HEPSİ diyoruz… 2 – BARKODKIZ ile 3 – BEDREKA eküridir…

 3. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-15/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2 – İZYAZ , 3 – EFESLİ ve 5 – OĞLUMVOLKAN çalışmalarımızda birinciliğin önde gelen isimleri olmaktadırlar… Rakip yazılacak ise; 4 – BAWEPİR geniş oyunlarda değerlendirilebilir. 

 4. KOŞU 4 Yaşlı 7 Arap safkanın 1300 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖ koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını seyredeceğiz… 2 – KARAÇELİK ve 6 – SAKALAYDIN arasında ki birincilk çekişmesi olacağını düşünüyor, kuponlara ayrımsız yazılmasını öneriyoruz.

 5. KOŞU PROF. DR. AKIN FİNCİ KOŞUSU KISA VADE-7 mücadeleye; 4 ve Yukarı 5 İngiliz atı katılacaktır. 2100 metrelik kum pistte yapılacak günün önemli yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. 4 – ZAFER ATEŞİ ve 3 – VICTORY IS OURS her ne kadar önplana çıksa da 2 – KING OF ROCK bu ikilinin en yakın takipçisi olarak yine karşımıza çıkmaktadır. 

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri tabela ayağında; 8 safkanın sahaya çıkacağı ŞARTLI-5 yarışı izleyeceğiz… Form durumunu beğendiğimiz 4 – GRASHOF günün bankosu olarak tuttuğumu ilk isimdir.

 7. KOŞU : 2000 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15/Dişi koşusu ile günün son startı verilecektir… 4 ve Yukarı 14 İngiliz safkanın katılacağı zorlu mücadelede; 5 – BATHSHEBA kazandığı yarış sonrası geliştirdiği formuyla bir kez daha birinciliğin güçlü adayı olup, şablonumuzun ikinci banko atı olarak önerimizdir… 

6 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 2 – 3 – 5 // 4
  3. AYAK: 2 – 6
  4. AYAK: 4 – 3 – 2
  5. AYAK: 4 – GRASHOF (BANKO)
  6. AYAK: 5 – BATHSHEBA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.