6 MART 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 6 Mart 2016  Pazar  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR:) Uzun süredir koşmamalarına rağmen eküriler 4 – BİTİRİMKARINCA (6-KUZİKO) önereceğim ilk isimler olup 1 – AK BEYAZ MEHMET’de ihmal edilmemelidir koşunun sürprizini 5 – CERRAH’dan bekliyorum.

2. KOŞU: 8 – SNOWANGO ilk atım daha sonra bu tür koşularda birincilikleri bulunan 3 – GRAND STAR ve uzunca bir süredir start almayan 6 – IŞIK HÜZMESİ çok at yazıcak olanlar için 4 – YEŞEY ve koşuyu forse edecek olan güçlü jokeyi ile 2 – EXECUTİVE yazın derim.

3. KOŞU: Günün favori ve en güvenilir atlarında olan 1 – BİLDENHAN’ın işi bir yarış öncekine göre çok zor o yarış bir tempo yarışıydı ve H.Karataş çok iyi bir tempo ile kazandı bu günki yarış bir sürat yarışı olacak bu sefer önde iki atı izleyeceğiz Bildenhan ve 4 – KEREMCAN bu ikilinin önlerde yapacakları kıyasıya mücadeleye sonlarda etkili gelebilen 3 – DERBİŞAH’da katılacak ben bu üçlüden en az hata yapanın kazanacığını düşünüyor ve kuponlarınıza her üçünüde yazmanızı öneriyorum eğer tek geçmek isteyenlere ise 3 – derbişah derim.

4. KOŞU: Önceki yıllarda ingiliz atlarına mahsus yapılan bu koşu bu yıl arap atlarına organize edilmiş bu tür koşularda biraz araştırdığımda bende ilk at olarak 5 – ŞAHPAZLI çıkıyor ve günün bankosu olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 7 – PEMBE BULUT benim önereceğim ilk isim küçük kuponlarda tek yazılabilir. Bu koşudaki rakipleri 2 – BEZMİ ALEM ve 1 – CEREMONY olur bu koşunun sürprizini ise 4 – MÜYESSERS GİRL’den beklemekteyim.

6. KOŞU: Usta jokeyi ile 2 – MY FAST BOY benim öncelikli atım 5 – DOMBRA ve 6 – JACKİE BROWN ikilisinin birinden bir sürpriz bekliyorum daha sonra kuponlarınıza bütçeniz elverdiğinde 4 – BALTİMORE ve 1 – HARDRİDGE ilave edebilirsiniz.

 

6 MART 2016 İZMİR ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4/6 – 1 **** 5

2.AYAK: 8 – 3 – 6**** 4 – 2

3.AYAK: 3 – 4 – 1

4.AYAK: 5 – ŞAHPAZLI

5.AYAK: 7 **** 2 – 1 **** 4

6.AYAK: 2 **** 5 – 6 – 4 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.