6 MART 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)

6 MART 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 6 Mart 2016  Pazar  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR:) Uzun süredir koşmamalarına rağmen eküriler 4 – BİTİRİMKARINCA (6-KUZİKO) önereceğim ilk isimler olup 1 – AK BEYAZ MEHMET’de ihmal edilmemelidir koşunun sürprizini 5 – CERRAH’dan bekliyorum.

2. KOŞU: 8 – SNOWANGO ilk atım daha sonra bu tür koşularda birincilikleri bulunan 3 – GRAND STAR ve uzunca bir süredir start almayan 6 – IŞIK HÜZMESİ çok at yazıcak olanlar için 4 – YEŞEY ve koşuyu forse edecek olan güçlü jokeyi ile 2 – EXECUTİVE yazın derim.

3. KOŞU: Günün favori ve en güvenilir atlarında olan 1 – BİLDENHAN’ın işi bir yarış öncekine göre çok zor o yarış bir tempo yarışıydı ve H.Karataş çok iyi bir tempo ile kazandı bu günki yarış bir sürat yarışı olacak bu sefer önde iki atı izleyeceğiz Bildenhan ve 4 – KEREMCAN bu ikilinin önlerde yapacakları kıyasıya mücadeleye sonlarda etkili gelebilen 3 – DERBİŞAH’da katılacak ben bu üçlüden en az hata yapanın kazanacığını düşünüyor ve kuponlarınıza her üçünüde yazmanızı öneriyorum eğer tek geçmek isteyenlere ise 3 – derbişah derim.

4. KOŞU: Önceki yıllarda ingiliz atlarına mahsus yapılan bu koşu bu yıl arap atlarına organize edilmiş bu tür koşularda biraz araştırdığımda bende ilk at olarak 5 – ŞAHPAZLI çıkıyor ve günün bankosu olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 7 – PEMBE BULUT benim önereceğim ilk isim küçük kuponlarda tek yazılabilir. Bu koşudaki rakipleri 2 – BEZMİ ALEM ve 1 – CEREMONY olur bu koşunun sürprizini ise 4 – MÜYESSERS GİRL’den beklemekteyim.

6. KOŞU: Usta jokeyi ile 2 – MY FAST BOY benim öncelikli atım 5 – DOMBRA ve 6 – JACKİE BROWN ikilisinin birinden bir sürpriz bekliyorum daha sonra kuponlarınıza bütçeniz elverdiğinde 4 – BALTİMORE ve 1 – HARDRİDGE ilave edebilirsiniz.

 

6 MART 2016 İZMİR ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4/6 – 1 **** 5

2.AYAK: 8 – 3 – 6**** 4 – 2

3.AYAK: 3 – 4 – 1

4.AYAK: 5 – ŞAHPAZLI

5.AYAK: 7 **** 2 – 1 **** 4

6.AYAK: 2 **** 5 – 6 – 4 – 1

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "6 MART 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)"

En Yeniler Eskiler
Necip

Emeğinize saglik