6 KASIM 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA gündüz yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:00’de ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

6 Kasım 2019 Çarşamba (06.11.2019) İSTANBUL 88. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların katılacağı 1500 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi mücadelesiyle birlikte Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 9 – KIŞMASALI , 4 – UÇAN ŞİMŞEK , 5 – UÇANBORFO , 10 – SUBİKE ve 3 – MEİS ayrımsız bir şekilde kurgularınızda değerlendirmenizi önereceğimiz isimlerdir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı 11 İngiliz atının start alacağı 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek MAIDEN koşu ile Beşli Ganyan’ın başlangıç mücadelesini seyredeceğiz. Gördüğü yarışlar ile formunu her daim geliştiren 3 – MY CHAMPION küçük kuponlarda tek bırakılabilecek safkan konumundadır… Rakip arayanlar ise; 6 – TECHNIQUE , 8 – EL KIZI , 4 – PERFECT BALANCE , 9 – KIND OF GREY ve 2 – MISTER POLICEMAN gözardı etmesinler diyelim… 

5. KOŞU: 3 Yaşlı 9 İngiliz safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-16/Dişi yarışı ise Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 4 – JUNO ve 7 – FLAMBOYANT ikilisi burada eşit şans tanıyacağımız isimlerdir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5/DHÖ/Dişi mücadelesiyle birlikte Üçlü Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Uygun grubu bulan 3 – AMANKAYA (8 ile eküri) ve 4 – ÖNCÜPINAR fotoyu önde geçmeye en yakın gördüğümüz safkanlardır… 

7. KOŞU: 4 ve Yukarı 11 Arap safkanın katılacağı ve 1900 metrelik çim pistte yapılacak HANDİKAP-16/DHÖW koşu ile tabela ayağının başlangıç ayağı için start verilecektir. Bursa ve Ankara çim pistlerinde başarılı birincilikler elde eden 5 – SONTOŞUR koruduğu formu ile İstanbul’da da birinciliğin güçlü adayı olarak karşımıza çıkmaktadır.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-19 mücadelesiyle günün son yarışını seyredeceğiz… 1600 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; Normal koşullarda son koşusu’nu beğendiğimiz 1 – KEKOVA‘nın birinciliğe yürümesi gerekiyor… Eksik koşması halinde ise; 4 – CAPO COMANDANTE (20 ile eküri) ve 14 – CEVHERE hata kollayacak isimlerdir.

6 KASIM 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 9 – 4 – 5 – 10 – 3
  2. AYAK: 3 – MY CHAMPION // 6 – 8 – 4 – 9 – 2
  3. AYAK: 4 – 7
  4. AYAK: 3 – 4
  5. AYAK: 5 – SONTOŞUR (BANKO)
  6. AYAK: 1 – KEKOVA // 4 – 14
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.