6 KASIM 2017 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

BURSA 6 Kasım 2017 PAZARTESİ günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. 1. Koşu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu saat 14:00’de2. Koşu ile ALTILI GANYAN oyunu saat 14:30’da ekranlara gelecektir. yarış tahminleri

6 Kasım Pazartesi günü Bursa 60. Yarış gününde 7 koşulu at yarışı program bulunmaktadır. 6 Kasım 2017 (06.11.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri MAIDEN yarış ile BURSA’da günün ilk startı YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE ayağı için verilecektir. 2 – SUMEL HAN ve 4 – ANITA BLAKE (7 ile eküri) arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusu ise ALTILI GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 1 – KOLAÇAN ve 6 – ASİ KIRTAY ikilisi önplanda tuttuğum isimlerdir. Bu ikilinin 1400 metredeki derecelerini beğendiğim için kuponlarınıza öncelikli olarak yazmanızı öneririm… Daha sonra rakip arayanlar; 3 – ZİLLİ ve 8 – SELAYATLI‘yı kuponlarına ekleyebilirler.

3. KOŞU: 1800 metrelik kum pistte izleyeceğimiz HANDİKAP-15 koşuya; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı katılacaktır. BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startının verileceği bu mücadelede; 2 – HURRICANE FLY ve 3 – ESTERGON birinciliğin güçlü adayları olarak gördüğüm safkanlardır…

4. KOŞU: Programın bir diğer MAIDEN koşusu ile BURSA’da DÖRTLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. 2 Yaşlı 10 İngiliz atının piste çıkacağı bu yarışta; 7 – FIBONACCI , 1 – GIOVINEZZA , 9 – RABİA HANIM , 3 – SANTA RUA ve 8 – ÖCAL TAY birlikte şans verilmesi gerektiğini düşündüğüm isimlerdir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. 8 safkanın birincilik çekişmesi için start alacakları bu koşuda; 1 – CORITIBA küçük kuponların sığınabilecekleri banko olarak gözüküyor. Rakip arayanlar ise 7 – YILMAZHAN‘ı kuponlardan eksik etmesinler.

6. KOŞU: BURSA’da 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında; 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 yarışı ekranlara gelecektir. Sevdiği pist ve mesafede, yine banko olarak tuttuğum 4 – OLTACI‘nın kazanmasını bekliyorum.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı ŞARTLI-3 mücadeleyle birlikte programın son startı verilecektir. 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Koşunun şüphesiz favorisi 2 – ZUZUNAZ‘ın rahat bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Lakin burada kısa mesafede kum pistte yarış gören 3 – CHIVIC orjin olarak uzuna yatkın olmasından ötürü bu defa tabela içerisinde belki ilk sırada belki de diğer basamaklarında yer alacağını düşünüyorum. Bir diğer rakip ise ZUZUNAZ’ın hemen arkasında yarış bitiren 5 – LATINAGIRL kuponlarda olmazsa olmaz isimlerden biridir. 4 – ERŞEN ise sprintini iyi ayarlayabilirse koşuda sürprize imza atabilir, dikkat.

 6 KASIM 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU:  banko altılı tahminleri

 1.AYAK:  1 – 6 // 3 – 8

 2.AYAK:  2 – 3

 3.AYAK:  7 – 1 – 9 – 3 – 8

 4.AYAK:  1 – CORITIBA // 7

 5.AYAK:  4 – OLTACI (BANKO)

 6.AYAK:  2 – ZUZUNAZ // 3 – 5 – 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.