6 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

PAZAR günü İZMİR at yarışı programında 8 koşu bulunmaktadır… Günün ikinci altılı programı olan İZMİR'de; Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 18:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

6 Kasım Pazar İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda 8 koşu'lu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 5. Koşu'da; "ULUDAĞ KOŞUSU"  olacaktır. 6 KASIM 2016 (06.11.2016) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ilie İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – ZATI ŞAH ve 6 – DELİ DUMRUL ikilisini önplanda tutuyorum. 3 – ZAL ise sürprize müsait bir isim olarak değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan koşuda; 2 – AUBERON , 7 – RECO , 9 – KISS ME ve 10 – KÖREBE yazılarak rahat bir yarış izlenebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR):  3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ALTILI GANYAN heyecanı için İZMİR'de ilk ayağın startı verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 7 – SABIRLIHANIM , 2 – FANİZAN , 11 – YİĞİT MASALI ve 1 – NESLİMEHİR (8 ile eküri) kazanmaya en yakın safkanlar olarak gözüküyor. Sürpriz için; 5 – LARA ve 6 – LİDERBATUR takibe aldığım isimlerdir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 2 – DORUK ALİ ve 3 – RED EYE ikilisini bir türlü ayıramadım. O yüzden burada bu iki safkanı yazarak sağlama almayı düşünüyorum.

5. KOŞU: Geldik günün en önemli yarışı olan ULUDAĞ KOŞUSU'na… 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek AÇIK A-3 mücadelede; 9 – YILMABAŞAR (13 ile eküri) günün en sağlam bankosu olacak gibi duruyor. 

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – WAIT FOR IT alternatif banko safkanım olarak burada değerlendirilmesini önereceğim isimdir… Güvenemeyip burada rakip yazmak isteyenler ise; 3 – PRINCESS DI ve 5 – NO MORE ONE kuponlarına ekleyebilirler.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların 1400 mt.'lik çim pistte verecekleri ŞARTLI-5 mücadele ile tabela ayağını izleyeceğiz. 3 – HAKUNA MATATA kazanmaasını beklediğim bu koşuda en ciddi rakibinin 2 – COFFE BEAN olacağını düşünüyorum. Sürpriz için 4 – UNCLE , 9 – AMPHITRITE ve 1 – SADIK AĞA değerlendirmeye alınabilir.

8. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusunda ise; 3 – KÜLÜNK RÜZGAR'ın artık MAIDEN'a veda edeceğini düşünüyor ve günün ikinci banko safkanı olarak öneriyorum.

6 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – 2 – 11 – 1 // 5 – 6
  2. AYAK: 2 – 3
  3. AYAK: 9 – YILMABAŞAR (BANKO)
  4. AYAK: 1 – WAIT FOR IT // 3 – 5
  5. AYAK: 3 – HAKUNA MATATA // 2 // 4 – 9 – 1
  6. AYAK: 3 – KÜLÜNK RÜZGAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.