6 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

PAZAR günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

6 KASIM PAZAR gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 1. Koşu'da; "MARMARA ADASI KOŞUSU" , 5. Koşu'da; "LÖSEV KOŞUSU" ve  8. Koşu'da; "BARBAR KOŞUSU" olacaktır. 6 Kasım 2016 (06.11.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Start alacağı grupta en iyi dereceye ve forma sahip olan 2 – MANTICORE yarışı kazanmasını beklediğim safkandır. 4 – EDINBURG ciddi rakip olabilir, dikkat.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu ise YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE'nin başlangıç ayağonı oluşturmaktadır. 1400 mt.'lik çim pistte yapılacak olan yarışta; 6 – EL CONQUERADOR birinciliğin en güçlü adayı olarak gözüküyor. Rakipleri ise; 3 – WORLD STAGE ve 2 – GOLDEN FOOT geniş kuponlara yazılabilecek diğer şanslı isimlerdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. Güzel bir pazar olsun, güzel bir haftasonu olsun dileklerimiz ile harçlık çıkartabileceğimiz bir programa benzetiyorum… Tabiki ufak tefek derlemeleri de siz yapmayı unutmaz iseniz buradaki şablonlar yardımcı olacaktır kaanatindeyim. Günün ilk ayağı uzun mesafeli bir çim pist koşusu olacaktır. Son koşusunda BAKIRCIBEY'in arkasında kalarak pistten ikincilik ile ayrılan 1 – NEVCİHAN bu defa aynı mesafeli koşacağı bu yarıştan birinci olmadan ayrılmamalı görüşündeyim. Ama olur da sprintte problem yaşar ise; 5 – ŞAHİNTER en ciddi rakibi olarak hata affetmeyecektir. Sürpriz olur mu bilmem ama geniş kuponlara yazılmasını önereceğim; 2 – CANDOSTUM ve 7 – OĞLUM BARAN daha ilk ayaktan yarışseverleri patates edebilir, dikkat diyelim.

4. KOŞU: ​3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 2100 mt.'lik çim pistte gerçeekleştirilecek yarışta; Son koşusunda 11.65'lik ganyan ile birinci gelince bültenler hemen bu koşuda FAVORİ olarak yarışseverlere sunmuşlar… Ah bu bültenler ah… At madem o kadar hazırdı geçenki yarışında favori sunaydınız da millet yazaydı. Şimdi nasıl güvenecez bu ata favori konumunda birde… O kadar koşmuş gelmemiş, arada bir start problemi olmuş, düzelmiş. Yani işin özü 11 – BEKMEZ günün belki en yüksek AGF'sine sahip olarak karşımıza çıkacak ondan şüphemiz yok. Gelemez mi derseniz? Gelebilir, neden olmasın. Geçenki mesafenin aynısı, pistte aynı. Tamam küçük kuponlar riske girebilirler ama ben yine de yanına 5 – MISTER STORM ve 3 – KEPEZ STORM değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Hele bir de sürpiz için ADANA'daki yarışlarında başarılı birinciliklere imza atarak buraya gelen 8 – SOLO TÜRK ve İSTANBUL'da bu tarz uzun koşuları seven 1 – VICTORY RIVER süzüle süzüle potoya girerse vay ki vay…

5. KOŞU: ​3 Yaşlı Arap safkanların KV-6 mücadelesi ise; 1400 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olup DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. İSTANBUL'da 1300 mt.'lik çim pist koşusunda 2 BOY starttan geç çıkıp daha sonra 1.5 Boy fark atarak birinci gelmeyi başaran 3 – ŞÜKRÜ günün ilk bankosu olarak önerimdir. Dileriz düzgün bir çıkış yapar ve koşuya adapte olur.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesinde; 4 – MAHİR BEY ve 3 – KARA ARDA ikilisini bu koşuda önplanda tuttuğumu belirtmek isterim. 1 – YAĞIZINOĞLU , 9 – GHOST WARRIOR ve 2 – WAR LEGEND hata affetmeyecek isimlerdir.

7. KOŞU: 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan TABELA ayağında; 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. Heh bende diyordum ki BAKIRCIBEY nerelere kayboldu… Daha biraz evvel ki koşuda bahsettik burada karşımıza çıktı… 6 – BAKIRCIBEY ve 3 – HABİLDEN'i ayıramadım. Dilerseniz kafanıza yatanı tek atabilirsiniz.

8. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile İSTANBUL'daki yarış programının son koşusu olan bu yarışta; 5 – İNCEDİKEN hem galop hem de etkili binicisi ile kazanmasını beklediğim günün bir diğer bankosudur.

6 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – NEVCİHAN // 5 // 2 – 7

2. AYAK: 11 – BEKMEZ // 5 – 3 // 8 – 1

3. AYAK: 3 – ŞÜKRÜ (BANKO)

4. AYAK: 4 – 3 // 1 – 9 – 2

5. AYAK: 6 – 3

6. AYAK: 5 – İNCEDİKEN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.